Doya Doya Moda 18 Mart Puan durumu, bugün kim kazandı?

0
156
doya doya moda 18 mart

Tv8 ekranlarında yayınlanan Moda yarışması Doya Doya Moda, ekranlarının başında yarışmayı izleyenler için hafta içi her gün yayınlanıyor. Doya Doya Moda All Star yeni bir konsept ile geldi ve izleyicileri de ekranlarının başına kilitliyor. Peki, Doya Doya Moda All Star 18 Mart 2021 Perşembe puan durumu nasıl? Doya Doya Moda All Star 18 Mart kim kazandı, bugün hangi yarışmacı birinci oldu? 19 Mart konsepti nedir?

Türkiye ilk büyük yarışmadan başladı ve Doya Doya Moda All Star yarışmasının dördüncü gününe girdi. Her seferinde daha kendinden emin ve tartışmalı 7 güzel kadının mücadelesi bir kez daha nefes kesici olacak. Tüm gözler günün sonunda ve finalden önceki son bölümde. Şiddetli kolye savaşında sinirler zaman zaman gerginleşir. Peki 18 Mart Perşembe günü Doya Doya Moda All Star’da kim birincilik kazandı? Doya Doya Moda 18 Mart Perşembe haberimizde.

All-Star heyecanı Doya Doya Moda’da boy göstermeye devam etti ve Talya Prodüksiyon imza bölümü ile seyirci karşısına çıktı. Programın öğleden sonra 4 jüri üyesi ve 7 yarışmacının katıldığı yarışmaya bugün ne olacağını merak ediyordum ve araştırarak öğrenmeyi umuyordum. Yarışmacının artık hedefi, son bölümü kaderi belirleyen günden önce bırakarak şansını artırmaktır. Peki 18 Mart Perşembe günü Doya Doya Moda All Star’da kim birincilik kazandı? Doya Doya Moda 18 Mart Perşembe günü haberimizde yayınlanacak.

Öz liderliği yeniden kazandı!

Pazartesi günü başlayacak moda yarışmasının dördüncü gününde başlayacak olan Doya Doya Moda’nın final bölümünde ana noktalar belli oldu. Sıralamada Gülşah Saraçoğlu, Seray Sever, Ivana Sert ve Uğurkan Erez’in skorları takip edildi ve tekrar birinci sıraya yükseldi. Özde Karacan 18 sayı atarak 42 puanla dağın zirvesine yerleşti. Birben 6 sayı atarak 40 puana yükseldi. Günün ikinci sıradaki ismi Emel Başkan’dı. Rümeysa maçı 9 puanla tamamlarken, Betül, Su ve Ferdanur maçı 8 puanla tamamladı.

Doya Doya Moda 18 Mart 2021 (Perşembe) İlk Kim Olacak?

Bu çok önemli çünkü Doya Doya Moda’nın yeni gününde bir oylama olacak, haftanın ikinci yarısını doğrudan etkileyecek moda alanında en iyi yarışmacılar için yarışan yedi kilolu ve iri kadın olacak. Bu nedenle yarışmacılar oyunu en yüksek oylarla tamamlamayı umuyorlar. Yarışmacıların oylarını açıkladıktan sonra haberimizde okuyabilirsiniz.

  • Birben Coşkun: 15 + 19
  • Rümeysa Buyuran: 7 + 16
  • Sepideh Su Baher: 8 + 7
  • Betül Böçkün: 10 + 8
  • Emel Başkan: 8 + 15
  • Özde Karacan: 17 + 8
  • Ferdanur Başaran: 9 + 7

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here