Doya Doya Moda All Star 11 Haziran puan tablosu kim elendi, kim kazandı?

TV8 ekranlarında yayınlanan Moda yarışması Doya Doya Moda All Star’da 11 Haziran 2021 Cuma günü puan tablosu merak konusu oldu. Doya Doya Moda All Star bu hafta kim kazandı kim elendi? Doya Doya Moda All Star kolyeyi kim kazandı?

Tv8 ekranlarında hafta içi her gün ekranlara gelen Doya Doya Moda All Star yarışmasında heyecanlı yarış devam ediyor. Yarışmacılar, birbirinden şık konseptlerle birbirileri ile kıyasıya bir mücadele içerisinde yer alıyor.

Kadın yarışmacıların yer aldığı Doya Doya Moda’da hafta boyunca toplanan puanlar, toplanıyor ve Cuma günü haftanın finalinde en çok puan toplayan yarışmacı altın kolyeyi kazanırken en az puan toplayan yarışmacı ise yarışmaya veda ederek yerini başka bir yarışmacıya bırakıyor.

Doya Doya Moda’da 11 Haziran Cuma günü de haftanın finali heyecanı yaşandı. Yarışmayı kaçıran izleyiciler, bu hafta kimin kazandığını ve kimin elendiğini merak ederek konuyu internette araştırıyor.

Doya Doya Moda All Star 11 Haziran puan durumu

Ferdanur-

Betül-

Emel-

Su-

Rabia-

Özde-

Birben-

Doya Doya Moda All Star kim elendi?

Doya Doya Moda All Star yarışmasında bu hafta kimin elendiği, puanların dağıtılmasının ardından belli olacak ve haberimiz güncellenecektir.

Doya Doya Moda All Star kim kazandı?

Doya Doya Moda All Star yarışmasında bu hafta kimin kazandığı, puanların dağıtılmasının ardından belli olacak ve haberimiz güncellenecektir.

 

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.