Doya Doya Moda All Star 19 Mart puan durumu, bu hafta kim kazandı, kim elendi?

Tv8 ekranlarında yayınlanan moda yarışma programı Doya Doya Moda All Star yeni bölümleriyle ekranlara gelmeye devam ederken haftanın kazananı da merak konusu oldu. Doya Doya Moda All Star 19 Mart 2021 Cuma bugün kim elendi, hangi yarışmacı kazandı? Doya Doya Moda All Star kolyeyi kim kazandı?

Tv8 ekranlarının sevilen yarışma programı Doya Doya Moda’da modanın nabzı atmaya devam ediyor. Konsept değişikliğine giderek All Star modülüne geçen Doya Doya Moda All Star ilk haftasını da geride bırakıyor. All Star bilindiği üzere eski yarışmacıların da yarışmaya yeniden dahil olması ile sürüyor.

Peki, Doya Doya Moda All Star 19 Mart Cuma hangi yarışmacı haftanın kazananı olarak kolyenin sahibi oldu.

TV8’in popüler defilesi Doya Doya Moda, All Star olarak eski yarışmacılarla yeni bir haftaya başladı. Doya Doya Moda All-Star Maçı’nda haftanın son maçı jüri üyeleri arasında Gülşah Saraçoğlu, Ivana Sert, Seray Sever ve Uğurkan Erez yer aldı.

Bugün Doya Doya Moda All Star yarışmasının son haftası olan 19 Mart 2021. Hangi yarışmacı birinci olur ve hangi yarışmacı elenir? Elenen isim ve ilk kişi işlem sonunda belirlenecektir.

Doya Doya Moda All Star’ın yeni bölümü TV8’de 13: 15’te yayınlanacak.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.