Doya Doya Moda All Star 23 Mart Puan durumu, bugün kim kazandı?

0
197
doya doya moda all star 23 mart

Tv8 ekranlarında günlük olarak izleyicilerin karşısına çıkan moda yarışması Doya Doya Moda All Star’da bugün kimin kazandığı merak ediliyor. Doya Doya Moda All Star 23 Mart 2021 Salı bugün kim kazandı puan durumu nasıl?

Doya Doya Moda All Star yarışmasında heyecan sürüyor. Birbirinden güzel ve şık yarışmacılar, giydikleri en güzel kıyafetler ve kombinleri ile jüri karşısına çıkarak günün kazananı olmaya çalışıyor. Toplanan puanlar neticesinde haftanın kazananı olarak da kolyeyi boynuna takmak isteyen yarışmacılar kıyasıya bir mücadele içerisinde yer alıyor.

Doya Doya Moda All Star yarışması hafta içi her gün tv8 ekranlarında yayınlanırken yarışmayı kaçıran izleyiciler de sonuçları internet üzerinde araştırıyor. 23 Mart 2021 Salı gününün kazananı ve puan durumu da ayrıca bir merak konusu oluyor. Bugün hangi yarışmacının kazandığını merak edenler ise soluğu internette almaya başladı.

Doya Doya Moda All Star 23 Mart puan durumu

Özde Karacan:

Su Baher:

Emel Başkan:

Ferdanur Başaran:

Birben Coşkun:

Rümeyse Buyuran:

Betül Böçkün:

Doya Doya Moda All Star Günün Birincisi Kim?

Doya Doya Moda All Star programında 23 Mart Salı gününün birincisi henüz netlik kazanmadı. Yarışmada puanlar netleştiğinde haberimiz güncellenecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here