Doya Doya Moda All Star 26 Mart puan durumu! Bugün kolyeyi kim kazandı?

Tv8 ekranlarında Doya Doya Moda rüzgarı esmeye devam ediyor. Modanın nabzının tutulduğu Doya Doya Moda All Star yarışmasında haftanın finaline gelindi. Bu hafta kimin kazandığı ve kimin elendiği de büyük merak konusu oldu. Doya Doya Moda All Star 26 Mart Cuma kolyeyi kim kazandı, puan durumu nasıl? Bu hafta hangi yarışmacı elendi?

Tv8 ekranlarının sevilen yarışma programı Doya Doya Moda hafta içi her gün yeni bölümleriyle ekranları süslemeye devam ediyor. Modanın nabzı bu programda atıyor ve yarışmacılar da en şık olmanın gayretini veriyor.

Yarışmada haftanın kazananı ve eleneni ise her zaman olduğu yine merakla araştırılıyor. Doya Doya Moda All Star yarışmasında bir hafta daha geride kaldı ve bu hafta yine birbirinden güzel bölümler izleyicilerin karşısına çıkarak heyecanlı anlar yaşattı.

Haftanın kazananı ve elenenini merak edenler ise konuyu internette araştırmayı sürdürüyor. Jüri üyeleri, Doya Doya Moda All Star yarışmasında bu hafta kimin kazanacağının belirleneceğini verdikleri puanlarla belirliyor. İşte merak edilen detaylar!

Doya Doya Moda All Start 26 mart Puan durumu

Özde Karacan: 35

Su Baher: 36

Emel Başkan: 35

Ferdanur Başaran: 29

Birben Coşkun: 40

Rümeyse Buyuran: 30

Betül Böçkün: 35

Doya Doya Moda All Star bu hafta kim kazandı?

Bu hafta kazanan yarışmacı Özde Karacan oldu.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.