Doya Doya moda Bahar Candan’ın göğsü açıldı

İşte Benim Stilim yarışması ile ünlenen ve sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla gündeme gelen Bahar Candan, sosyal medya hesabı Instagram’dan paylaştığı videoda frikik verdi. Bahar Candan göğsünün açıldığını sonradan fark edince paylaştığı videoyu sildi.

TV 8 kanalında yayınlanan İşte Benim Stilim yarışmasında ünlenen ve daha sonra sosyal medya paylaşımlarıyla gündeme gelen Bahar Candan, Instagram hesabında paylaştığı videoda göğüs frikiği verdi. Takipçilerin tarafından uyarılan Candan, daha sonra o videoyu kaldırdı.

GÜNDEMDEN DÜŞMÜYOR

‘İşte Benim Stilim’ yarışmasının ikinci sezonunda yarışan ve Nihal Candan’ın kardeşi olarak programa dahil olan şimdilerde ise ‘Doya Doya Moda’ programında yer alan Bahar Candan gündemden düşmüyor.

Geçtiğimiz günlerde yayında kendini bir anda yere atan ve ilginç paylaşımları ile gündeme gelen Candan bornozlu videolarıyla dikkat çekti. Bahar Candan videoları çekerken bornozu açıldı ve göğsü göründü.

Ancak Candan bunu bir süre fark etmedi ve mesaj yağınca ise paylaşımını kaldırdı. Bahar Candan daha sonra ise yine bornozuyla bir video çekti ve “Bana akıl filan vermeyin çünkü siz veriyorsanız bende zaten vardır” dedi.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.