Doya Doya Moda erkekler neden yok, ayrıldılar mı?

0
171
doya doya moda erkekler neden yok

TV8 ekranlarında yayınlanan Doya Doya Moda yarışmasını izlemek için ekranlarının başına geçen izleyiciler, erkek yarışmacıların olmadığını görünce şoka uğradı. Bu durumun sebebi ise merak konusu oldu. Doya Doya Moda erkekler neden yok? Tv8 Doya Doya Moda erkek yarışmacılar ayrıldı mı bundan sonra olmayacak mı?

Tv8 ekranlarının fenomen yarışma programı Doya Doya Moda’da erkek yarışmacıların yokluğu dikkatlerden kaçmadı. Her gün televizyon kanalında yayınlanan izleyici kitlesi de geniş olan yarışmada, erkek yarışmacıların yokluğunu merak edenler konuyu internette araştırıyor. Doya Doya Moda’da erkek yarışmacıların artık olmayacağını programın jürilerinden Seray Sever daha önce zaten açıklamıştı. İşte Seray Sever’in yaptığı o açıklama:

Doya Doya Moda erkek yarışmacılar neden yok?

Doya Doya Moda, kadın oyuncularla yarışmaya devam ediyor. 22 Şubat bölüm itibari ile 7 kadın oyuncu ekranlarda olmaya devam edecek. Seray Sever, geçtiğimiz günlerde yarışmada önemli değişiklikler yapıldığını duyurdu.

Seray Sever, yeni kararını şu metinle açıkladı: “Gösteride erkek modası hakkında çok konuştuk ve izleyicilerimiz sizden çok şey öğrendi. Pazartesi gününden itibaren 7 kız yarışmamıza devam edeceğiz”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here