Doya Doya moda final mi oldu bitti mi? Tüm yarışmacıları elendi mi?

0
253

Tv8 ekranlarında yayınlanan moda yarışması Doya Doya moda’da sıra dışı bir olay yaşandı. Eleme evresine gelindğinde Seray Sever, tüm yarışmacıları sahneye aldı. İzleyiciler adeta şok oldu. Peki Doya Doya moda tüm yarışmacılar mı elendi? Doya Doya Moda final mi oluyor, bitiyor mu? doya Doya Moda yarışmacılar neden ağladı? Eski yarışmacıların hepsi gidecek mi? Eski yarışmacılar All Star’da olacak mı?

TV8 kanalının sevilen moda yarışması Doya Doya Moda’da ekranlara gelen bir sahne izleyicileri meraklar içerisinde bıraktı. Haftanın finalinde tüm yarışmacılar, eleme adayları arasında sahneye alındı. İzleyiciler üzerinde şok etkisi yaratan bu olayın ardından konu merak edilmeye başladı.

Doya Doya Moda kim elendi?

Doya Doya Moda’nın 12 Mart Cuma günkü eleme kısmında eleme adayı olarak tüm yarışmacılar sahneye davet edildi. Bunun sebebi ise Doya Doya Moda’nın bitmesi ve yerine Doya Doya Moda All Star yarışmasının başlaması. Reytinglerde kan kaybeden Doya Doya Moda yarışması böyle karar aldı ve Pazartesi gününden itibaren All Star olarak yoluna devam edecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here