Durul Bazan ile Gülsim Ali İlhan sevgili mi, aşk mı yaşıyor?

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı dizisinin Dilek’i Gülsim Ali İlhan’ın kendisinden 22 yaş büyük ünlü oyuncu Durul Bazan ile aşk yaşadığı iddia edildi. Durul Bazan kimdir? Gülsim Ali İlhan ile Durul Bazan sevgili mi? Gülsim Ali İlhan’ın sevgilisi kimdir, Durul Bazan ile aşk mı yaşıyor?

TRT 1 ekranlarının sevilen tarih dizisi Diriliş Ertuğrul’da Aslıhan karakterini canlandıran şimdilerde ise yine TRT 1 televizyonunun sevilen dizisi Gönül Dağı’nda Dilek kararkterine hayat veren Gülsim Ali İlhan’ın oyuncu Durul Bazan ile aşk yaşadığı iddiası gündeme bomba gibi düştü.

Gönül Dağı dizisinin başrol oyuncusu Gülsim Ali İlhan’ın kendisinden 22 yaş büyük meslektaşı Durul Bazan ile aşk yaşadığı iddia edildi. İkilinin yavru aslanı beslerken çektirip sosyal medya üzerinden paylaştıkları fotoğraflar ise aşk dedikodularını güçlendirdi.

Gönül Dağı, Diriliş Ertuğrul, Hanım Köylü ve Yüzleşme gibi dizilerdeki rolleriyle hafızalara kazınan Gülsim Ali İlhan, bu sefer de özel hayatıyla gündem oldu. 26 yaşındaki Gülsim Ali İlhan’ın, 48 yaşındaki meslektaşı Durul Bazan ile birliktelik yaşadığı öne sürüldü.

AŞK İDDİASINI GÜÇLENDİREN KARELER

Snob Magazin’in özel haberine göre; Durul Bazan, geçtiğimiz haftalarda Gülsim Ali İlhan’ın başrolünde yer aldığı Gönül Dağı dizisinin Eskişehir’deki setine gitti. Bazan ve İlhan burada yavru aslanı elleriyle besledi. İkilinin çektirdiği fotoğraflar aşk iddiasını kuvvetlendirdi.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.