E-data Teknoloji Pazarlama halka arz ne zaman, borsa kodu nedir?

Sermaye Piyasası Kurulu’na (SPK) halka arz için başvuruda bulunan şirketlerin sayısı son zamanlarda artış göstermeye başladı. E-data Teknoloji de halka arz için başvuran şirketlerden biri oldu. Yatırımcıların merakla beklediği e-data teknoloji halka arz ne zaman, borsa hisse kodu nedir? E-data teknoloji halka arzı oransal mı eşit dağılım mı, izahname oku!

Borsa İstanbul’da işlem görmeye başlamak adına SPK’ya başvurusunu ileten şirketler, 2021 yılında oldukça artış gösterdi. Bilindiği üzere geçtiğimiz aylarda Türk İlaç Serum, Naturelgaz, Matriks Bilgi Dağıtım, Turex Turizm ve Qua Granit halka arz olarak borsada işlem görmeye başlamıştı. Farklı tarihlerde talep toplayan bu şirketlerin halka arzlarına ilgi ise oldukça yoğundu.

Nisan ayında ise 2 halka arz onayı daha geldi. SPK’dan yapılan açıklamada, Galata Wind Enerji ve Aydem Enerji’nin halka arzının onaylandığı duyuruldu. Bu şirketler de 15-16 Nisan ve 19-22 Nisan tarihleri arasında talep toplayacak.

Teknoloji alanında faaliyet gösteren E-data Teknoloji’nin de halka arz için başvuru yaptığı ortaya çıktı. Yatırımcılar, bu halka arzın detaylarını merak ederek internet üzerinde araştırmaya başladı. Peki, e-data teknoloji halka arzı ne zaman, hangi tarihte? E data halka arz borsa kodu nedir?

Halka Arz Haber’in haberine göre, E-data Teknoloji Pazarlama halka arz başvurusunda bulundu. Bu halka arz ile ilgili detaylar netleştikçe haberimiz güncellenecektir.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.