E-data Teknoloji’nin halka arz detayları netleşiyor! Oransal mı eşit dağılım mı?

Halka arz hazırlıkları içerisinde olan E-data Teknoloji Pazarlama’nın halka arz detayları netleşmeye başladı. Yatırımcıların merak ettiği konuların detayları haberimizde! E-Data Teknoloji halka arz ne zaman, borsa hisse kodu nedir? E-Data kaç lot verir, oransal mı yoksa eşit dağılım mı? E-data hisse talep toplama tarihleri ne zaman, hangi bankalarda var? E-data izahname yayınlandı mı? işte halka arzın tüm detayları…

Son zamanlarda gelen halka arz rüzgarına bir şirket daha katıldı. 2021 yılının ilk çeyreğinde birçok şirket halka arz olmuş ve yatırımcılar da bu şirketlerin halka arzlarına yoğun ilgi göstermişti. Bir firmanın daha halka arzının detayları belli oldu.

Borsa yatırımcılarının merakla beklediği E-Data Teknoloji Pazarlama’nın halka arzı konusunda birçok konu merak ediliyor ve araştırılıyordu. İşte E-data halka arzı konusunda tüm detaylar haberimizde yer alıyor.

Şirket hakkında

E-Data Teknoloji, bilişim teknolojileri alanındaki 30 yılı aşkın sektör deneyimi ile bugün Türkiye’nin önde gelen kurum ve kuruluşların ihtiyaçlarını karşılayan ve teknoloji danışmanlığını üstlenen teknoloji distribütörüdür. Alanının öncü ve yenilikçi firma ortaklıkları ile Ankara ve İstanbul ofisleri ile Karadeniz ve Ege bölge kanal yöneticileriyle Türkiye’nin dört bir yanında hizmet vermektedir.

E-Data Teknoloji, iş dünyasındaki şirketlerin mevcut işlerini sürekli ve inovatif biçimde yerine getirebilmelerini ilke edinmiştir. Teknoloji kullanımında ürün bağımlı değil, çözüm odaklı süreç yönetimine odaklanmıştır. Günümüzde tüm şirketlerin ihtiyacı olan iş sürekliliği için çözüm sunan markalarını Türkiye’ye getirmekte ve iş ortakları ile birlikte katma değerli hizmetler sunmaktadır.

E-Data Teknoloji, 2008 yılında 20 yılı aşkın bilişim teknolojileri tecrübesi olan iki ortak tarafından kurulmuştur.  E-Data Teknoloji kurulduğu günden itibaren iş ortağı kanal yapısını önemsemiş ve her zaman iş ortaklarının yanında olmuştur. Türkiye’nin 81 ilinde ve KKTC’de katma değerli ürün ve hizmet satışı yapan E-Data Teknoloji, bugün 800’ü’i aşkın iş ortağına temas etmektedir.

E-Data Teknoloji distribütörü olduğu tüm ürünlerde lojistik ve finansal çözümlerin yanı sıra satış öncesi ve sonrası teknik eğitim, pazarlama ve iletişimi gibi çeşitli alanlarda iş ortaklarına sürdürülebilir çözümler üretmektedir.

Çözüm alanları arasında Ağ ve Ağ Güvenliği ürünleri, Antivirüs, APT Koruma, DataCenter Çözümleri, Disk Yedekleme, Baskı ve Güvenli Baskı Çözümleri, KVKK / GDPR / ISO27001 gereklilik çözümleri, Sertifikalı Veri Silme, Sızma-Zafiyet testi, Sistem Araçları – Masaüstü Çözümleri, Sunucu / Storage, Uygulama Güvenliği, Veri Güvenliği, Yama Yönetimi, Yedekleme Yazılımları yer almaktadır.

E-Data Teknoloji’den Halka Arz Açıklaması

Bilişim teknolojileri alanındaki 30 yılı aşkın sektör deneyimi ile bugün Türkiye’nin önde gelen kurum ve kuruluşların ihtiyaçlarını karşılayan ve teknoloji danışmanlığını üstlenen teknoloji distribütörü E-Data Teknoloji, Yönetim Kurulu kararıyla, sermaye artırımına gitmiş ve şirket paylarının Borsa İstanbul A.Ş. nezdinde işlem görebilmesi için 12.04.2021 tarihinde gerek Sermaye Piyasası Kurulu’na gerek Borsa İstanbul A.Ş.’ye başvuruda bulunmuştur.

Başvuruya konu izahname henüz Sermaye Piyasası Kurulu tarafından onaylanmamış olup, taslak izahname şirketin ve halka arzda aracılık faaliyeti yürütmekte olan A1 Capital Yatırım Menkul Değerler A.Ş.’nin internet sitesinde yer almaktadır.

E-data Teknoloji halka arz ne zaman, borsa kodu nedir?

Şirketin halka arz tarihi henüz netleşmiş değil. Ancak Mayıs ayı içerisinde yayınlanacak olan SPK bülteninden halka arza onay çıkması bekleniyor. E-data Teknoloji halka arz tarihi netlik kazandığı takdirde haberimiz de güncellenecektir. Halka arz işleminde şirketin borsa kodu ise #EDATA olacak.

E-data halka arz eşit mi oransal mı?

Şirketin halka arzı eşit dağıtım yöntemiyle gerçekleştirilecek. Talep toplamaya katılacak olan yatırımcılar, eşit bir şekilde lot sahibi olacak.

E-data halka arz edilen lot sayısı kaç?

E-data Teknoloji’nin halka arzında 10.000.000 lot satışa çıkarılacak.

E-data halka arz hangi bankalarda var?

Şirketin halka arzına A1 Capital aracılık edecek. Halka arza tüm banka ve aracı kurumlar üzerinden katılım yapılabilmesi bekleniyor.

EDATA HALKA ARZ DETAYLARI

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.