Home Medya EDHO 183. Bölüm fragmanı izle! EDHO 182. Bölüm ATV, Youtube, puhu tv...

EDHO 183. Bölüm fragmanı izle! EDHO 182. Bölüm ATV, Youtube, puhu tv izle

0
226
EDHO 183. Bölüm fragmanı

ATV ekranlarında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, 16 Şubat Salı akşamı 182. Bölümüyle yayınlandı. EDHO 183. Bölüm fragmanı yayınlandı mı izle. EDHO 182. Bölüm son ATV youtube Puhu tv izle. EDHO Alparslan ölüyor mu, ölecek mi?

ATV ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, 16 Şubat Salı akşamı yine dopdolu bir bölümle dizi severlerin karşısına çıktı. EDHO 182. Bölüm izleyenleri yine ekranlarının başına kilitledi. Yayınlanan son bölümü kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler izleme linki arıyor. Merak edilen bir diğer konu da EDHO 183. Bölüm fragmanı oluyor.

EDHO son bölümde neler oldu?

Eşi Ceylan Çakırbeyli ve Bahar Sincanlı organik olarak kaçırılmadan önce Hızır Çakırbeyli bir şok daha yaşadı. Eşini kurtarmak için elinden geleni yapan Hızır Çakırbeyli, düşman Yaman Korkmaz’ın yardımıyla Fuat’ı takip etti. Yaman Korkmaz Hızır Çakırbeyli’ye yardım elini uzatınca planını da uygulamaya başladı. Ceylan Çakırbeyli’ye takıntılı olan Hızır Çakırbeyli, Fatat’ı bu nedenle görevden alırken, İdris Reis, oğlu Kaya için yakınlarına sormayı planladığını açıkladı. Demir’in (İdris Reis) kardeşi Demir, Façalı ailesinin evine baskın yapmaya hazırlanıyor, Yaman Kormaz’ın yaptığı oyun için piyon olmaya hazırlanıyor ve kendisi ile bir iş yeri tuttu. İlyas Çakırbeyli, ağabeyinin emirlerini masa başkanlığına kadar takip etti ve kaostan kurtulmak istedi. İlyas Çakırbeyli, eşi Ömür ile yurt dışına çıkmayı planlıyor.

Ebru’nun haininden sonra Hızır Çakırbeyli, kendisine karşı eylemler düzenleyen ağ lideri Fethi ile bağlantı kurmayı planlamaya başladı. Fuat’ın ortadan kaybolmasıyla yeni bir oyun başlatan Fethi, kalesinde Hızır Çakırbeyli’ye ders vermek istedi. Fethi ve yeğeni Hızır Çakırbeyli’nin otelde pusuda yatıyor, yeğeni onu hayatı boyunca değil seviyor.

EDHO 182. Bölüm izle

EDHO 183. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

EDHO 182. Bölümden sonra 183. Bölüm fragmanı da merak konusu oluyor. Dizinin yeni bölüm fragmanı merakla araştırılıyor. EDHO 183. Bölüm fragmanı yayınlandığında haberimiz güncellenecektir.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.