EDHO Ebru kimdir? EDHO Ebru Bahar kaç yaşında? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Avukat Ebru ajan mı, hain mi?

ATV ekranlarının sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da işler karışıyor. EDHO 178. Bölümde ajanın avukat Ebru olduğu ortaya çıktı. Ebru’nun kim olduğunu merak edenler konuyu araştırmaya başladı. EDHO Ebru kimdir? EDHO Ebru kaç yaşında, nereli? EDHO Ebru gerçek adı ne? EDHO Ebru hain mi, ajan mı? İşte detaylar…

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi, ATV ekranlarında gizem ve heyecan dolu bölümleriyle dizi severleri adeta ekranlarının başına kilitliyor. 178. Bölümü merakla beklenen dizide, hainin kim olduğu da büyük merak konusu olmuştu. EDHO 178. Bölümde ajanın Avukat Ebru olduğu belli oldu. Avukat Ebru’yu merak edenler konuyu araştırıyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Ebru kimdir? EDHO Ebru kimdir? EDHO Ebru gerçek adı ne?

EDHO EBRU KİMDİR?

Dilşad Şimşek 25 Kasım 1980 Norveç doğumludur. 38 yaşında olan oyuncu yay burcudur. Norveç’te 13 yıl kaldıktan sonra İzmir’e yerleşen ailesiyle 14 yıl boyunca yaşayan Dilşad Şimşek daha sonra İstanbul’a yerleşmiştir. İki kız kardeşi olan Dilşad Şimşek London School of Public Relations mezunudur.

Norveç’te iken mesleği halkla ilişkiler uzmanlığı olan Dilşad Şimşek; Türkiye’ye geldiği yıllar içerisinde reklamcı olarak Mccan Ericson’da çalışmıştır. Bir buçuk yıl kadar BKM prot ekibinde bulunarak kısa bir tiyatro oynama imkanı bulan Dilşad Şimşek; daha sonrasında iki yıl boyunca devam eden oyunculuk eğitimi almıştır. Ardından televizyonlarda çalışmaya başlayan ve 12 Kasım 2011 yılında BVS Yapımnın kurucusu ve yönetmeni Bedran Güzel ile evlenmiştir.

Dilşad Şimşek ilk olarak Çok Güzel Hareketler Bunlar programında kısa bir süre rol almıştır. Sonrasında televizyon dizisi olan Gün Akşam Oldu adlı dizide Türkan karakterini canlandırmıştır. Esir Şehrin gözyaşları dizisinde Komiser Elif karakterini canlandıran Dilşad Şimşek;  2013- 2014 yılları arasında ise Esra karakteri ile Sana Bir Sır Vereceğim adlı dizide rol almıştır. Bunun yanı sıra birçok reklam filminde oynayan Dilşad Şimşek Kertenkele adlı dizide Melis karakterini canlandıran oyunuyla iyi bir performans sergilemektedir.

Dilşad Şimşek’in  oynadığı oyunlar şunlardır; Gün akşam oldu, Esir Şehrin gözyaşları, Sana Bir Sır Vereceğim ve Kertenkele.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.