Egemen Bağış şampanya fiyatı ne kadar?

2011 yılında AB Başmüzakerecesi olan Egemen Bağış ile Gazeteci Ali Bayramoğlu’nun uçakta çekilen fotoğrafı sosyal medyanın gündemine oturdu. Masada bulunan şampanyanın fiyatı ise söz konusu iddialar üzerine merak konusu oldu. Egemen Bağış’ın uçaktaki şampanyalı fotoğrafı ne zaman çekildi? Egemen Bağış şampanya fiyatı ne kadar?
Egemen Bağış ile Gazeteci Ali Bayramoğlu’nun uçakta çekilen fotoğrafı, Twitter’da binlerce kişi tarafından paylaşılarak gündem konusu haline geldi. Fotoğrafı görenler, söz konusu fotoğrafın ne zaman ait olduğunu araştırmaya başladı. Öte yandan birçok kişi şarabın fiyatını da yazdı. Şarabın fiyatını görenler ise adeta şok oldu.
Aykırı’nın haberine göre; Egemen Bağış’ın sosyal medyaya düşen şampanyalı fotoğrafları en çok paylaşılanlar arasına girdi. 2011 yılına ait olduğu belirtilen fotoğrafta devletin uçağında şampanya patlatılıyor.
O dönem FETÖ’nün Zaman Gazetesi’nde yazan Ali Bayramoğlu ile yapılan şampanyalı seyahatin yaklaşık 2 saat sürdüğü belirtiliyor.
Parası devletin kasasından çıkan şampanyanın değeri ise dudak uçuklattı.
DEVLETİN UÇAĞIYDI, ŞAMPANYA BAKAN’IN İKRAMIYDI!
Uçakta bulunan ve fotoğraflarda yer alan Gazeteci Ali Bayramoğlu, şu an Prag Büyükelçiliği görevinde bulunan Egemen Bağış ile çekilen fotoğrafının 2011 yılına ait olduğunu söyledi.
Bayramoğlu, uçağın firari iş insanı Sezgin Baran Korkmaz’a ait olduğu iddiasına ilişkin “O fotoğraf 2011’de Egemen Bağış AB Başmüzakerecisi iken şimdi hatırlamadığım bir ülkeye yaptığı resmi yurtdışı ziyareti dönüşü devletin uçağında çekildi. Ben de gazeteci olarak o ziyareti izlemiştim. O tarihlerde Sezgin Baran Korkmaz muhtemelen henüz Kars’taydı. Şampanya da herhalde Bakan’ın ikramıydı” dedi.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.