Emanet 118. Bölüm fragmanı 17 Şubat izle! Emanet 117 son bölüm izle

0
350

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Emanet dizisi, 16 Şubat Salı akşamı 117. Bölümüyle ekranlara geldi. Emanet 117 bölümden sonra 118. Bölüm fragmanı merak ediliyor. Emanet 117. Bölüm tek parça youtube izle. Emanet 118. Bölüm fragmanı 17 Şubat izle.

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan ve izleyici kitlesini gün be gün artıran Emanet, 16 şubat Salı akşamı 117. Bölümüyle ekranlara geldi. Emanet 117. Bölüm yine izleyicileri ekranlarının başına kilitlemeyi başardı. Günlük olarak yeni bölümleriyle yayınlanan dizinin son bölümünde düğün heyecanı yaşandı.

Emanet 117. Bölümü kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler internet üzerinden izleme linki aramaya başladı. bir başka merak konusu da Emanet dizisinin bir sonraki bölümünde neler olacağı. İzleyiciler, 18 Şubat Çarşamba akşamı yayınlanacak olan Emanet 118. Bölüm fragmanını araştırıyor. İşte merak edilenler ve yanıtları.

Emanet 117. Bölümde neler oldu?

Bazı sahneler insanların ilgisini çekti. Duygular karışıktır ve olaylar iç içe geçmiştir. Düğün için çok az zaman kaldı. Seher ve Yaman çok heyecanlı. İkbal ve Zuhal sürprizler bekliyor. Şaşıran izleyiciler kilitlendi … Aşağıda bugün yayınlanan 117. bölüm fragmanını bulabilirsiniz.

Bir yandan kız kardeşinin ölümü karşısında şok olan Şeyh, yeğenini korumaya çalışırken, diğer yandan Yaman çaresizce ağabeyinin güvenini korumaya çalıştı … Bu iki dünya savaşında bir gün ve bir gece Aşk tek kazanan olacak …

Emanet 117. Bölüm izle

Emanet 118. Bölüm fragmanı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here