Kanal 7 ekranlarında yayınlanan günlük dizi Emanet, 130. Bölümüyle dizi severlerin karşısına çıktı. Emanet 130. Bölümden sonra 131. Bölüm fragmanı merakla araştırılıyor. Emanet 131. Yeni bölüm fragmanı izle. Emanet 8 Mart 2021 Pazartesi günü bölümde neler olacak? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal 7 ekranlarında başarısını sürdüren Emanet dizisi, reyting sonuçlarında izlenme oranlarında başarısını sürdürüyor. Hafta içi her gün yayınlanan dizi, 5 Mart Cuma günü 130. Bölümüyle ekranlara geldi. Dizi severler, 130. Bölümde neler yaşandığını ve 131. Bölümde neler olacağını da merakla araştırmaya başladı.

Emanet 130. Bölümde neler oldu?

İlk sezonu başarıyla uzatan Emanet dizisinin 130. bölümünde gerçeğin peşinde koşan bir Yaman karakteri gördük. Ancak yaşadığı şaşırtıcı olaylar onu çok düşündürdü. Dizinin hayranları da bir hafta dolusu soru işareti bıraktı. Peki, 8 Mart Pazartesi günü çıkacak Emanet 131’e ne olacak? Güvenlik bölümü 131 fragmanını heyecanla bekleyen binlerce izleyici var. Fragman 21.20 civarında yayınlanacak ve hemen bu sayfada sizlerle paylaşacağız.

Ayrıca bu haftaki dizi prodüksiyonunun nasıl tamamlandığını ve 130. bölümde bir başka sayımızı detaylı olarak tanıtalım. Seher’in kazası, Yaman’ı olumlu bir duruma soktu. Yaman’ın sadece gerçeklere ihtiyacı var. Önemli kararların arifesinde olan Yaman’ın bundan sonra atacağı her adımda çok dikkatli olması gerekir. Aksi takdirde sonuç kötü olabilir.

Halil İbrahim Ceyhan ve Sıla Türkoğlu’nun seçkin performansları onları bir kez daha etkiledi. İkili, güvenleri ile ünlendi ve aynı zamanda sosyal medyada geniş taraftarlar kazanmayı başardı.

Emanet 131. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Emanet 130. Bölümün ardından 131. Bölüm fragmanını merak edenler konuyu internette araştırıyor. Emanet 131. Bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimize eklenecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here