Emanet 141. Bölüm fragmanı izle! Emanet 22 Mart Pazartesi bölüm fragmanı izle

0
178
emanet 141 bölüm

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Emanet dizisi, yeni bölümleriyle hafta içi her gün dizi severlerin karşısına çıkmaya devam ediyor. Emanet 140. Son bölüm tek parça youtube izle. Emanet 141. Yeni bölüm fragmanı izle! Kanal 7 Emanet dizisi 22 Mart Pazartesi bölüm fragmanı yayınlandı mı izle!

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Emanet, hafta içi her akşam dizi severlerin karşısına yeni bölümleriyle çıkmayı sürdürüyor. Emanet dizisinin yeni bölümü biter bitmez bir sonraki bölümde neler olacağı da izleyiciler tarafından merak ediliyor ve araştırılıyor.

Öte yandan dizinin son bölümünü kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler de internet üzerinden tamamını izleme linki aramaya başladı. Emanet son bölümde neler oldu? Emanet yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Halil İbrahim Ceyhan ve Sıla Türkoğlu’nun başrollerini üstlendiği dizinin hikayesinde önemli gelişmeler var. Bununla birlikte, bazı izleyiciler de hikayenin sürecine yönelik ciddi eleştirilere sahiptir. Seyirci Yaman’ın karakterine çok kızdı ve Seher’e psikolojik şiddet uyguladı. Senaristlere mesaj gönderen seyirci, sosyal medyada bu baskı ve şiddetin sona ermesi gerektiğine inanarak yorum yaptı. Emanet 141. yeni bölümü 22 Mart Pazartesi akşamı yayınlanacak. Dizinin yeni bölüm fragmanı bugün 21.20’de yayınlanacak. Fragmanı hemen size getireceğiz.

Önce 140. bölümde neler olduğunu konuşalım. Yusuf’un bayılması herkesi korkuttu. Yusuf öldüğünde Seher ve Yaman şok oldu. Savaşın en büyük sebebi Yusuf’un çöküşü olup, Yaman ve Seher’in hayatlarını tahmin edilemeyecek şekilde değiştirecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here