Enka İnşaat İş Başvurusu 2020

Enka İnşaat iş başvurusu için mail adresi yayınladı. Enka İnşaat ülkemizin gelişmiş inşaat şirketleri arasında yer almakta olup, inşaat sektöründe faaliyetlerini sürdürmek üzere adayların iş başvurularını almaktadır. Enka İnşaat iş başvurusu için resmi adresten mail adresi yayınlamış olup adaylar ilgili mail adresini kullanarak Enka İnşaat iş başvurusunda bulunabilirler. Enka İnşaat iş başvurusu nereden yapılacak?

Enka İnşaat iş başvurusu nereden yapılır?

Enka İnşaat firmasına iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar aşağıda verilmiş olan resmi mail adresini kullanarak Enka İnşaat iş başvurusu işlemlerini gerçekleştirebilirler. İnşaat sektöründe kariyer yapmak isteyen adayların Enka İnşaat tarafından yayınlanmış mail adresine iş başvurusunda bulunabilirler. Enka İnşaat iş başvurusu mail adresinin hemen üzerinde “profesyoneller” ibaresi belirtmiş olup bu ibareyi dikkate alarak başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Enka İş başvurusu için: recruitment@enka.com

Enka İnşaat İş İlanları Yayınlamıyor Mu?

Enka İnşaat şirketi kariyer sayfası üzerinden eğer olursa güncel iş ilanlarını da yayınlamaktadır. Enka İnşaat firmasının kariyer adresini incelediğimizde aktif güncel iş ilanı bulunmamakta olup sadece mail üzerinden iş başvurusu almaktadır.

Enka İnşaat Genel İş Başvurusu

Güncel iş ilanları bulunmayan Enka inşaat şirketi kariyer adresi üzerinden genel iş başvurusu yayınlamıştır. Adaylar iş başvurusu mail adresinin yanı sıra genel iş başvurusu üzerinden de Enka inşaat şirketine başvuruda bulunabilirler. Genel iş başvurusunda bulunabilmek için tecrübeli olmak, üniversitelerin 4 senelik bölümlerini bitirmiş olmak gibi şartlar belirtilmiştir. Bunların yanı sıra genel iş başvurusu ileride oluşabilecek yurt içi ya da yurt dışı projelerde görevlendirilmek üzere değerlendirileceği de belirtilmiştir.

https://www.kariyer.net/is-ilani/enka-insaat-ve-sanayi-a-s-genel-basvuru-1310617

Enka İnşaat Hakkında

Ülkemizin gelişmiş inşaat şirketi olmakla birlikte, 1981 senesinden bu yana Enr en iyi uluslararası müteahhitler arasında da bulunmaktadır. Enka inşaat firması Türkiye’nin değerli şirketleri arasında yerini almış 2019 yılı verilerine göre ise yaptığı faaliyetlerin hacmi 1,9 milyar dolar olarak gerçekleşmiştir.

Enka inşaat Türkiye’de 7 milyar dolar bedelli olarak 125 proje gerçekleştirmiş ve yurt dışında 42 milyar dolardan faza 411 projeyi üstlenmiştir.

Sonraki İçerik

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.