Home Ekonomi Escar Turizm halka arz ne zaman, borsa hisse kodu nedir? Escar oransal...

Escar Turizm halka arz ne zaman, borsa hisse kodu nedir? Escar oransal mı, eşit dağıtım mı?

0
100

Son zamanlarda Sermaye Piyasası Kurulu’na yapılan halka arz başvurularına bir yenisi daha eklendi. Escar Turizm Taşımacılık ve Ticaret A.Ş. halka arz başvurusu yaptı. Yatırımcılar, bu halka arzın detaylarını araştırmaya başladı. Escar Turizm halka arz talep toplama tarihi ne zaman? Escar Turizm kaç lot düşer, oransal mı eşit dağılım mı? Escar Turizm Taşımacılık izahname yayınlandı mı?

Sermaye Piyasası Kurulu (SPK)’na bir halka arz başvurusu daha geldi. 2021 yılında halka arz başvurusunda bulunan şirketlerin, adeta ardı arkası kesilmiyor. Peş peşe gelen halka arzlara, yatırımcılar da yoğun ilgi gösteriyor. Bu kez Escar Turizm, halka arz başvurusunda bulundu. Gelen başvuru haberinin ardından da yatırımcılar, konu ile ilgili detayları internet üzerinde araştırmaya başladı.

Escar Turizm A.Ş. hakkında

Ülkemiz ekonomik tarihinde önemli bir dönüm noktası olarak kabul edilen 2001 ekonomik krizinde kurulan Escar A.Ş., başlangıç yıllarında sadece öz kaynakları ile hareket etmiş, ilerleyen zaman içerisinde sektördeki yerini sağlamlaştırmış ve emin adımlarla ilerleyerek filo hizmetleri sektörünün öncü firmaları arsındaki yerini almıştır. Kuruluş aşamasında “Central” markası ile uzun dönem kurumsal kiralama hizmetlerini yürüten şirketimiz, devam eden süreçte kayıtsız kalamadığı günlük kiralama talepleri doğrultusunda mevcut hizmet anlayışı ve kalite standartlarını da koruyarak 2011 yılında “Central” ve“Central Fleet Services” olmak üzere günlük ve uzun dönem araç kiralama hizmetlerini iki farklı marka altında ayırarak ilerleyişini sürdürmüştür.

Kurulduğu günden bugüne dek ülkemizde ve dünyadaki alanında lider global markalara hizmet vermeyi prensip edinmiş olan Escar A.Ş. “Mutlu Müşteriler Yaratmak” anlayışından taviz vermeden yürüdüğü yolda, 2018 yılı Nisan ayı itibariyle mevcut operasyonunun günlük kiralama bölümü olan “Central” markasını başarılı bir satış operasyonu ile devrederek, yalnızca uzun dönem kurumsal filo hizmetleri alanındaki markası olan Central Fleet Services’i yepyeni, endüstri 4.0 ve dijitalleşme süreçleriyle uyumlu olacak şekilde “Filokiralama.com” adı altında sürdürme kararı aldık. Kaynak: http://www.escar.com.tr/hakkimizda/

Escar Turizm halka arz ne zaman, borsa hisse kodu nedir?

Şirketin halka arz tarihi merakla araştırılıyor. Kesin tarih belli olmamakla birlikte, 2021’in ilk yarısında yapılması planlanıyor. Escar Turizm’in talep toplama tarihlerinin 2 gün sürmesi bekleniyor. Ayrıca, şirketin borsadaki hisse kodu ise #ESCAR olacak.

Escar Turimz halka arz eşit mi, oransal mı?

Escar Turizm’in halka arz edilen 11.000.000 adet payı eşit dağıtım yöntemi ile satışa sunulacak. Talep toplama işleminin tüm bankalardan üzerinden yapılacağı duyuruldu.

Escar Turizm izahname için tıklayın

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.