Esenler’de zihinsel engelli kızı taciz eden sapık yakalandı

İstanbul’un Esenler ilçesinde bir markette zihinsel engelli kıza cinsel istismarda bulunan ve o anlarda kameralara yakalanan sapık yakalandı. Emniyetteki işlemlerin ardından mahkemeye sevk edilen şahıs, tutuklandı.

Geçtiğimiz gün İstanbul Esenlerde bir markette küçük bir kız çocuğuna cinsel istismarda bulunan A.Ö. isimli sapık, Esenler İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan araştırmalar sonucu kaçmaya çalışırken 15 Temmuz Demokrasi Otogarı’nda yakalandı.

Esenlerde bir kişi geçtiğimiz gün bir markette küçük bir kızı taciz ettiği o görüntülerin ardından yapılan incelemeler sonucunda kaçtığı sırada yakalandı. Emniyette ifadesi alınan zanlı çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Esenler İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince, dün bazı sosyal medya hesaplarında “zihinsel engelli bir kız çocuğuna markette cinsel taciz anları” şeklinde yapılan paylaşıma istinaden başlatılan soruşturma kapsamında, bir markette 11 yaşındaki çocuğa tacizde bulunduğu belirlenen A.Ö. kaçmaya çalışırken 15 Temmuz Demokrasi Otogarı’nda yakalandı.

Emniyetteki işlemlerinin tamamlanmasının ardından Bakırköy Adliyesi’ne sevk edilen zanlı, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

 

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.