Eşinden şiddet gören Cesur Bölükbaşı bulundu

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında, eşinin ve ailesinin aradığı 37 yaşındaki Cesur Bölükbaşı’ndan 1 haftadır haber alınamıyordu. Kayıplara karışan genç adamın hayatta olduğu öğrenildi. Cesur Bölükbaşı neler söyledi, neden evden kaçtı?

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında, geçtiğimiz gün 1 hafta önce kayıplara karışan Cesur Bölükbaşı aranmaya başlamıştı. 37 yaşındaki genç adam, Kocaeli’nin Gebze ilçesinde yaşıyordu. Eşi ile şiddetli geçimsizlik yaşayan genç adamın ailesi, gelinlerinin kardeşlerine sürekli şiddet uyguladığını iddia etmişti.

İddiaların odak noktasında olan Cesur Bölükbaşı’nın eşi Sevda Bölükbaşı hakkındaki iddiaları yalandı ve eşinin Sevilay isimli bir kadınla arkadaşlık kurduğunu söyledi. Canlı yayına bağlanan Sevilay hanım, Cesur Bölükbaşı ile arkadaş olduğunu doğruladı ancak kendisinden haberinin olmadığını söyledi.

KAYIP EŞ BULUNDU

Cesur Bölükbaşı’nın eşini istemediği için evden kaçtığı öğrenildi. Müge Anlı’ya ulaşan Bölükbaşı, eve dönmeyeceğini ve eşinden de boşanmak istediğini söyledi. Canlı yayına gelen Sevilay Hanım ise Cesur Bölükbaşı’nın Sevda Bölükbaşı’ndan şiddet gördüğünün doğru olduğunu iddia etti.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.