Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 175. Son bölüm ATV tek parça HD izle

ATV ekranlarının sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, 8 Aralık Salı akşamı 175. bölümüyle izleyicilerin karşısına çıkıyor. EDHO 175. Bölümü kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenleri dizinin izleme linki internette arıyor. EDHO 175. Son bölüm tek parça kesintisiz HD ATV izle!

ATV ekranlarında Salı akşamlarının vazgeçilmez dizilerden biri olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) dizi izleyicilerin karşısına çıkıyor. 175. Bölümüyle yayınlanan EDHO, yine dizi severleri ekranlarının başına kilitlemeyi başardı. EDHO 175. Bölüm, nefes kesen sahneleriyle merakları ve dikkatleri de üzerine çekti. EDHO 175. Bölümü kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler de dizinin canlı yayın izleme linkini internette araştırmaya başladı. EDHO CANLI izle! EDHO 175. Son bölüm tep parça kesintisiz izle!

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 175. BÖLÜM ÖZET

“O masada yanlış yaparsan, bunun bedelini ağır ödersin!”

Abisi Derman Korkmaz’ın hesabını sormak isteyen Yaman Korkmaz, Hızır Çakırbeyli’nin karşısına dikilerek Alpaslan Çakırbeyli’nin yok edilmesini ister. Hızır Çakırbeyli’nin ikazlarına rağmen, kendi planlarının uygulamaya başlayan Korkmazlar, tansiyonu yükseltmeye kararlıdır. Şahin Ağa’ya yapılandan sonra gözünü karartan Alpaslan ise soluğu masada alır. Alpaslan’ın hedefinde Yavuz vardır. Amcası İlyas Çakırbeyli’nin lider olduğu masaya yaptığından herkesi zor durumda bırakır. Daha yeni masanın lideri olan İlyas Çakırbeyli, yeğeni ve masa arasında bir seçim yapmak zorunda kalacaktır.

Hızır Çakırbeyli’nin kurduğu oyundan habersiz kendi başına hareket eden Alpaslan, teyzesi Ceylan Çakırbeyli’nin de ikazıyla kendini geri çekmeye hazırdır. Fakat Alpaslan’ın mekanına yapılan son eylem ortalığı yeniden karıştırır.

EDHO 175. BÖLÜM İZLE

 

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.