Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 176. Son bölüm HD full izle ATV! 177. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

ATV ekranlarının ve Salı akşamlarının en sevilen dizilerinden biri olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, 15 Aralık Salı akşamı yine efsane bir bölümle izleyicilerin karşısına çıktı. EDHO 176. Bölümü kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler, dizinin yeni bölüm izleme linkini internette araştırıyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 176. Son bölüm tek parça HD Full Kesintisiz ATV izle! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 177. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar…

ATV ekranlarında yayınlanan Salı akşamlarının reyting rekorları kıran dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 15 Aralık Salı akşamı yine sevilen bir bölümle izleyicilerin karşısına çıktı. EDHO Son bölümde neler olduğu, özellikle dizinin son bölümünü kaçıran dizi severler için merak konusu oldu. EDHO son bölüm izleme linki ve yeni bölüm fragmanı da internette en çok aranan arasındaki yerini aldı! EDHO Son bölüm özeti izleme linkini ve yeni bölüm fragmanı hakkındaki detayları haberimizde bulabileceksiniz!

EDHO SON BÖLÜM ÖZET

Abisi Derman Korkmaz’ın hesabını sormak isteyen Yaman Korkmaz, Hızır Çakırbeyli’nin karşısına dikilerek Alpaslan Çakırbeyli’nin yok edilmesini ister. Hızır Çakırbeyli’nin ikazlarına rağmen, kendi planlarının uygulamaya başlayan Korkmazlar, tansiyonu yükseltmeye kararlıdır. Şahin Ağa’ya yapılandan sonra gözünü karartan Alpaslan ise soluğu masada alır. Alpaslan’ın hedefinde Yavuz vardır. Amcası İlyas Çakırbeyli’nin lider olduğu masaya yaptığından herkesi zor durumda bırakır. Daha yeni masanın lideri olan İlyas Çakırbeyli, yeğeni ve masa arasında bir seçim yapmak zorunda kalacaktır.

Hızır Çakırbeyli’nin kurduğu oyundan habersiz kendi başına hareket eden Alpaslan, teyzesi Ceylan Çakırbeyli’nin de ikazıyla kendini geri çekmeye hazırdır. Fakat Alpaslan’ın mekanına yapılan son eylem ortalığı yeniden karıştırır.

EDHO 177. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

ATV ekranlarında Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 176. Bölümü biter bitmez bir sonraki bölümde neler olacağı da izleyici kitlesi tarafından büyük merak konusu oldu. Ancak EDHO 177. Bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. EDHO 177. Bölüm fragmanı yayınlandığında haberimizin içerisinde bulabileceksiniz.

EDHO 176. BÖLÜM İZLE

Ceylan, Bahar’ı sert bir dille uyarıyor. Bahar da aynı tonda yaklaşarak ‘Siz de az cüretkar değilmişsiniz’ diyerek karşılık veriyor. Öte yandan Alpaslan’ı ölümü onaylanıyor. Ama Hızır buna izin vermeyecek.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.