Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 177. Yeni bölüm CANLI ATV izle!

ATV ekranlarının ve Salı akşamlarının sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 22 Aralık Salı akşamı yeni bölümüyle izleyicilerin karşısına çıkıyor. EDHO bu akşam yayınlanacak olan bölümde ortalık karışıyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 177. Bölümü canlı olarak ATV’den izlemek isteyenler de canlı izleme linkini internette araştırmaya başladı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 177. Yeni bölüm CANLI ATV izle! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümde neler oluyor? İşte detaylar…

ATV ekranlarının sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 177. Yeni bölümüyle bu akşam izleyicilerin karşısına çıkıyor. Yeni bölümü dizi severler tarafından merakla beklenen EDHO’da bu hafta neler olacağı şimdiden merak konusu oldu. EDHO 177. Bölümde neler olacak? EDHO 177. Bölüm canlı izleme linki! ATV Canlı izle EDHO!

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 177. YENİ BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Alpaslan Çakırbeyli için masada yapılan oylamada, yediye beş infaz kararı çıkar. Alınan bu karara rağmen intikamından vazgeçmeyen Alpaslan Çakırbeyli, ihanet eden herkesin peşine düşer. İnfazına el kaldıranlara yaptığı saldırıyla âleme adını bir kez daha duyuran Alpaslan Çakırbeyli, amacına bir adım daha yaklaşır.

Karşısında kim olursa olsun silahını indirmeyen Alpaslan Çakırbeyli’ye en büyük desteği ise ters düştüğü amcası Hızır Çakırbeyli verir. Tipi ise masada Alpaslan’ın ölümüne el kaldıran Rafet’in peşine düşer.

Hamdi Korkmaz, oğulları ve kayınbiraderine yapılan saldırının faturasını Avni’ye keser. Alpaslan’ın ölmesini isteyen Hamdi Korkmaz, intikamının alınması için Avni’yi tehdit eder.

İdris Reis’in oğlu Kaya için Haşmet Façalı’nın kızı Didem’i istemesi aileler arasında gerginliğe yol açar. Bu sürtüşmenin bitmesi için plan yapan Hayriye Çakırbeyli, planını uygulamak için ilk adımı atar.

Oğlu Hızır Çakırbeyli’nin yuvasını yıkmasına da kayıtsız kalamayan Hayriye Çakırbeyli, Bahar Sincanlı’nın karşısına geçerek tehdit eder. Kaynak: Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da Alpaslan’dan sürpriz hamle

EDHO 177. BÖLÜM CANLI İZLE

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.