Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 178. Bölüm ATV canlı full izle!

ATV ekranlarının sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, 29 Aralık Salı akşamı yepyeni bölümüyle izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. EDHO 178. Bölüm CANLI ATV Youtube üzerinden izlemek isteyenler, dizinin izleme linkini internette araştırmaya başladı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 178. Bölüm ATV canlı Youtube tek parça full kesintisiz izleme linki detayları haberimizde bulabilirsiniz…

Son zamanlarda aksiyonlarla gündeme gelen, senaryosunda da kısmen değişime giden EDHO, 178. Bölümüyle izleyicilerin karşısına çıkacak. Dizi severler, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 178. Bölümünü heyecanla beklemeye başladı. Geçtiğimiz hafta heyecan dolu bir bölümle yayınlanan EDHO’da bu hafta da meraklar dizinin üzerinde olacak. İhanet kaldıramayan Tipi’nin hamlesi masadaki dengeleri yeniden bozar. Hızır Çakırbeyli, Tip’nin hayatını kurtarmaya çalışırken bir yandan da içlerindeki haini bulmak için plan yapar ve adım adım haine yaklaşır. İşte EDHO 178. bölüm izle!

EDHO SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Hamdi Korkmaz, oğulları ve kayınbiraderine yapılan saldırının faturasını Avni’ye keser. Alpaslan’ın ölmesini isteyen Hamdi Korkmaz, intikamının alınması için Avni’yi tehdit eder.

İdris Reis’in oğlu Kaya için Haşmet Façalı’nın kızı Didem’i istemesi aileler arasında gerginliğe yol açar. Bu sürtüşmenin bitmesi için plan yapan Hayriye Çakırbeyli, planını uygulamak için ilk adımı atar.

Oğlu Hızır Çakırbeyli’nin yuvasını yıkmasına da kayıtsız kalamayan Hayriye Çakırbeyli, Bahar Sincanlı’nın karşısına geçerek tehdit eder.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 178. BÖLÜM İZLE

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.