Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 179. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı, izle!

ATV ekranlarının ve Salı akşamlarının en sevilen dizilerinden biri olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO), 19 aralık Salı akşamı yayınlanan 178. Bölümüyle izleyicilere yine nefes kesen anlar yaşattı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 178. Bölüm biter bitmez bir sonraki bölümde neler olacağı da büyük merak konusu oldu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 179. Bölümü merak edenler, haftaya neler olacağını fragmandan öğrenmek istiyor. EDHO 179. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 179. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 179. Bölüm fragmanı izle!

EDHO SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

EDHO 178. Bölüm yine dizi severleri ekranlarının başına kilitledi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 178. Bölümde; İhaneti kaldıramayan Tipi’nin hamlesi masadaki dengeleri yeniden bozar. Alpaslan’ın kararında çoğunluğu yakalayan Yaman Korkmaz, aynı çoğunluğu masa kurallarına uymayan Tipi’nin oylamasında yakalamak ister. Tipi’yi ortadan kaldırmak için İlyas Çakırbeyli’den masayı toplamasını talep eder. Yaman Korkmaz, bir yandan da Babası Hamdi Korkmaz’la birlikte Hızır ve Alpaslan Çakırbeyli’nin ortadan kaldırılması için de plan yapar.

Hızır Çakırbeyli ise dostu Tipi’nin hayatını kurtarmak için mücadele eder. Hızır Çakırbeyli’nin yaptığı planda en büyük sorun ise hayatını kurtarmaya çalıştığı dostu Tipi’dir. Gönül’üne kavuşmak için sabırsızlanan Tipi, Hızır Çakırbeyli’nin işini zora sokar. Çakırbeyli ailesinin yanı sıra Façalı ailesinde de ortalık durulmaz. Emine Façalı, masada kardeşi Tipi’nin oylamasında eller kalkmaması için Haşmet ve Behzat Façalı’yı sıkıştırır.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 179. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

EDHO 178. Bölümün ardından 179. Bölüm fragmanı merak ediliyor. Ancak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 179. Bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandığında sayfamıza eklenecektir.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.