Esra Dermancıoğlu’nun takipçisi ile meme diyaloğu

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Behice rolüne hayat veren Esra Dermancıoğlu, sosyal medyada takipçisi ile meme polemiğine girdi. Dermancıoğlu, paylaşımına “İyi karakter verilecek olsa ilk yapacağınız şey meme estetiği gibi duruyor” yorumu yapan bir takipçisine “Bazı insanların beyinleri küçük bazılarının büyük gibi değil mi?” yanıtını verdi.

Karantina sürecinde yaptığı paylaşımlarla takipçilerini güldüren oyuncu Esra Dermancıoğlu göğüsleriyle ilgili gelen bir yoruma tepkisiz kalmadı. Geçtiğimiz günlerde 52 yaşına basan Esra Dermancıoğlu yeni bir fotoğrafını takipçileriyle paylaştı.

“İLK YAPACAĞINIZ ŞEY MEME ESTETİĞİ”

Esra Dermancıoğlu paylaşımına “Oyunculuk karakterin bedenini aramaktan başlar…” notunu düştü. Bir takipçisi ise ünlü oyuncunun göğüsleriyle ilgili bir yorumda bulunup, “İyi karakter verilecek olsa ilk yapacağınız şey meme estetiği gibi duruyor” dedi.

MEME ESTETİĞİ YORUMUNA YANIT GECİKMEDİ

Ünlü oyuncu takipçinin bu yorumuna “Evet ya da kötü insanların memeleri sarkık iyi insanların memeleri hep dik şey gibi bazı insanların beyinleri küçük bazılarının büyük gibi değil mi?” yanıtını verdi.

Dermancıoğlu’nun bu yorumuna takipçilerinden beğeni yağdı.

 

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.