Esra Erol 17 Mart Çarşamba ATV canlı izle! Youtube tamamı tek parça izle

ATV ekranlarında hafta içi her gün ekranlara gelen Esra Erol’da programı gündeme bomba gibi düşen olaylarla yayın hayatına devam ediyor. Esra Erol’da programını canlı izlemek isteyenler internet üzerinden link aramaya başladı. Esra Erol 17 Mart 2021 Çarşamba ATV canlı izle, Youtube tamamı full izle!

Esra Erol’da programını canlı izlemek isteyenler izleme linkini arıyor. Hakkı ve Hanım artık yayında. Telsize karışan Haki’nin eşi, Bayan Yuvam’ın yok edildiğini söyledi. Evimin yıkılmasını istemiyorum, sanırım çocuklarım var dedi. Hakkı’nın yayına karışan yakınları amcasını suçladı. İçki ve kumar gibi kötü alışkanlıkları olduğunu söylediler. Köyde yaşayan Kiraz’ın köyde çıkan söylentiler nedeniyle intihar ettiği ortaya çıktı. Bayan Haki’nin benimle olduğu sürece karısını ziyaret edemeyeceğini söyledi. İsmail Hanım eski eşinden ailesinin yanına dönerek kendisini kurtarmasını istedi.

Filiz Hanım, eşinin ve arkadaşının karısının kendisini aldattığını ve kaçtıklarını söyledi. Filiz Hanım haberi kocasının telefonunda bulup onunla yüzleşti, ancak karısı onun utanmaz olduğunu yalanladığını söyledi. Kocasının ailesinin kadını kabul ettiğini ve benim evimde onlar için barbekü partisi düzenlediğini söyledi.

Esra Erol 17 Mart canlı izle

Esra Erol programını canlı izlemek için internet üzerinden izleme linki arayanlar, atv resmi internet sitesini ziyaret ederek canlı yayın buton üzerinden programı izleyebilir. Öte yandan youtube üzerinden izlemek isteyenler ise program bittikten sonra Esra Erol youtube kanalından 17 Mart bölümünün tamamını izleyebilir.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.