Esra Erol Fatma Okumuş ve Rıfat Okumuş kimdir, nereli, ne oldu?

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da programı kaldığı yerden devam ediyor. Farklı ve sıra dışı olaylarla Türkiye gündeminde yankı uyandıran programda, Fatma Okumuş ve Rıfat Okumuş boşanma aşamasındaki evlilikleri ele alınıyor. Seyirciler, çiftin kim olduklarını nereli olduklarını ve olayı merak ederek internette araştırıyor. Esra Erol’da Rıfat Okumuş ve Fatma Okumuş kimdir, nereli?

ATV ekranlarının sevilen gündüz kuşağı programlarından Esra Erol’da eşi Rıfat Okumuş’un evi terk ettiğini söyleyen Fatma Okumuş, eşi ile yüzleşmek üzere canlı yayına katıldı. Canlı yayına telefonla bağlanan Rıfat Okumuş da stüdyoya gelmek istemediği ve boşanmak istediğin söyledi.

Esra Erol’da Fatma Okumuş kimdir?

Bugün yayınlanan programda canlı yayın konuğu olarak stüdyoya gelen Fatma Hanım, giydiği kıyafetle birlikte Esra Erol tarafından güler yüzlü bir şekilde karşılandı. Erol’un övgü ile bahsettiği Fatma Hanım, teşekkürlerini sundu ve canlı yayın başladı. Kayınvalidesine çıkan eşinin daha dönmediğini öne süren Fatma Okumuş, boşanmak istediğini söyledi.

Esra Erol’da Rıfat Okumuş kimdir?

Fatma Hanım’ın boşanmak istediği Rıfat Okumuş’un neden kaçtığı ve evine dönmediği konusundaki tüm detaylar bugün ortaya çıkacak. Fatma Okumuş, görümceleri ve eşi ile bugün hesaplaşacak. Rıfat Bey’in açıklamaları ve değineceği konular ilişkinin gidişatını belirleyecek.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.