Esra Erol Gülsem Yavuz kimdir, nereli, bulundu mu?

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da programında, 20 gündür kayıp olarak aranan Gülsem Yavuz olayı ele alınıyor. Gülsem Yavuz kimdir, kaç yaşında, nereli? Gülsem Yavuz bulundu mu, olay nedir, nerede kayboldu?

ATV ekranlarının gündüz kuşağı programı Esra Erol’da programında, 20 gün önce kayıplara karışan Gülsem Yavuz aranıyor. Gülsem Yavuz olayının detaylarını merak edenler ise konuyu internette araştırıyor. Gülsem Yavuz kimdir, nerede ne zaman kayboldu?

Gülsem Yavuz olayı nedir?

Fatih Yavuz eşi Gülsem Yavuz ve çocukları için geldiğini söylerken Gülbahar Hanım da oğlu için geldiğini, gelinini aradığını söyledi. Fatih Bey, 20 gündür eşinden ve çocuklarından haber alamadığını dile getirip ağladı. Esra Erol, Gülsem Hanım’ın Gaziantep’ten kaybolduğu bilgisini verdi. Fatih Bey, eşi için kayıp başvurusunda bulunduğunu, hatta eşini aramak için programa çıkacağını söylediğinde eşinin ailesinin “O gitti gelmez” dediğini belirtti.

9 ve 4 yaşında iki çocuğunun da eşi tarafından götürüldüğünü anlatan Fatih Bey, eşi ile bir problemleri de olmadığını, karakoldan da çok bilgi alamadığını dile getirdi. Fatih Bey, eşi ile hiç aralarında şiddet olmadığını, sadece geçen yıllarda bir kere tartıştıklarını zira eşi ile aralarının süper olduğunu, eşini de çok sevdiğini, her zaman da arkasında olduğunu söyledi.

Kayıp Gülsem bulundu!

Esra Erol canlı yayında Gülsem Yavuz’un bulunduğunu açıkladı. Canlı yayına bağlanan Gülsem Yavuz, aşırı derece şiddet gördüğünü ve bu yüzden kaçtığını söyledi. Gülsem Yavuz, “Şiddet, küfür ve işkenceye maruz kalıyorum” dedim. Eşim beni sokakta dövdü diyen Gülsem Yavuz eşinin kendisinin boğduğunu ve bıçak çektiğini söyledi.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.