Esra Erol Nursel Zorlu kimdir, kaçtığı Feyzullah Güneş kimdir, kaç yaşında, nereli?

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da kendisinden 21 yaş büyük Feyzullah Güneş’e kaçan Nursel Zorlu olayı işleniyor. Nursel Zorlu kimdir, kaç yaşında, nereli, bulundu mu? Feyzullah Güneş kimdir, kaç yaşında, nereli? Nursel Zorlu nereye kaçtı?

ATV ekranlarında gündüz kuşağında izleyicilerin karşısına çıkan Esra Erol’da programında boşanma aşamasında olan aileler ve kayıpların dosyaları açılıyor. Birçok konu gündemde de geniş yankı uyandırıyor.

Farklı konuların ele alındığı Esra Erol’da bu kez kendisinden 21 yaş büyük Feyzullah Güneş’le kaçtığı iddia edilen Nursel Zorlu olayı ele alınıyor. Nursel Zorlu’nun ve Feyzullah Güneş’in kim olduğunu merak eden izleyicilerse konunun detaylarını internette araştırmaya başladı. işte merak edilen detaylar!

Nursel Zorlu olayı nedir?

Ailesi ile birlikte yaşayan 29 yaşındaki Nursel Zorlu, ailesinin iddiasına göre kendi köylüleri olan 50 yaşındaki Feyzullah Güneş’e kaçtı. Ailesi, canlı yayında Nursel’e çağrıda bulunarak eve dönmesini istedi. 50 Yaşındaki Feyzullah Güneş’in aynı zamanda evli ve dört çocuk sahibi olduğu öğrenildi. Nursel Zorlu, 18 Ağustos 2020 tarihinde Feyzullah Güneş’e kaçtı.

Ailesi Nursel’in eve geri dönmesini istiyor.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.