Ana SayfaGündemEsra Erol Özen Karagüzel cinayeti ne zaman işlendi, kim öldürdü?

Esra Erol Özen Karagüzel cinayeti ne zaman işlendi, kim öldürdü?

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da programında, 6 yıl önce işlenen bir cinayetin sır perdesi aralanıyor. Oğlu tarafından öldürülen Özen Karagüzel cinayetinde neler yaşandı? Trabzon’un Beşikdüzü ilçesinde işlenen Özen Karagüzel cinayeti ne zaman oldu? Özen Karagüzel’i kim öldürdü? Ayşe İpek, Özen Karagüzel’in katili mi?

ATV ekranlarının gündüz kuşağında izleyicilerin karşısına çıkan Esra Erol’da programında, boşanmak üzere olan bir çiftin hikayesinden, geçmişte gerçekleşen bir cinayetin sır perdesi aralanmaya başladı. Kocası evden kaçan Ayşe İpek, eski kocasının ölümünden sorumlu olduğu gerekçesiyle, iddiaların odak noktası haline geldi.

Esra Erol’da programına başvuran Ayşe İpek, şimdiki kocası Ayhan İpek’in eve dönmesi için canlı yayında ağladı. Ancak, evden kaçan koca Ayhan İpek, eve geri dönmeyeceğini söyledi. Karısından korktuğunu söyleyen Ayhan İpek, Ayşe İpek’in kendisini tehdit ettiğini iddia etti.

Yaşanan gelişmelerin ardından canlı yayına telefonla bağlanan ve Ayşe İpek’in eski tanıdıkları olan birçok kişi, Ayşe İpek’in eski kocası Özen Karagüzel’i öldürdüğünü ve suçu da oğlu Tarık’ın üstlendiğini iddia etti.

Özen Karagüzel cinayeti ne zaman işlendi?

21 Kasım 2015 tarihinde yaşanan olay, Trabzon’un Beşikdüzü ilçesinde gerçekleşti. Dağlıca Mahallesi’nde yaşayan Tarık Karagüzel (o dönem 19 yaşında) kendisini, annesini ve dedesini sürekli olarak dövdüğü ve hakaretler ettiği gerekçesiyle babası Özen Karagüzel’i (58) önce bıçakladı, ardından da tüfekle vurarak öldürdü.

İddiaların odağında Ayşe İpek var!

Canlı yayına bağlanan birçok kişi, cinayeti Ayşe İpek’in işlediğini ve suçu Tarık’ın kabullendiğini iddia etti.

DİĞER YAZILAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

SON YAZILAR

SON YORUMLANANLAR

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.