Ana SayfaGündemEsra Erol (sahte) sözde Hoca İkrar Duman Orhan kimdir, kaç yaşında, nereli?

Esra Erol (sahte) sözde Hoca İkrar Duman Orhan kimdir, kaç yaşında, nereli?

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da programına başvuran Necla Derelili sözde hoca diyerek hakkında farklı iddialarda bulunduğu İkrar Duman Orhan canlı yayında! İkrar Duman Orhan kimdir? Sahte Hoca olduğu iddia edilen İkrar Duman Orhan kaç yaşında, nereli, neler söyledi? İkrar Duman Orhan olayı nedir? İşte detaylar…

ATV ekranlarının gündüz kuşağında en çok izlenen programlardan biri olan Esra Erol’da sahte hoca olayının detaylarına iniliyor. Canlı yayına katılarak İkrar Duman Orhan’la ilgili yaşadıklarını anlatan Necla Derelili, Orhan hakkında farklı iddialarda da bulundu.

Canlı yayını izleyen seyirciler, yaşanan bu olayı internette araştırmaya başladı. İkrar Duman Orhan kimdir, kaç yaşında, nereli? gibi araştırmalar internet ortamında çoğalmaya başladı. Olayın tüm detayları haberimizde…

“Çok sayıda kadını mağdur etti”

Sosyal medya üstünden kendisine ulaşan kadınları üç harflilerden kurtardığını iddia eden sözde hoca İkrar Duman Orhan’ın, rahatsızlıkları tedavi öncesi genç kadınlara gönderdiği çizgi roman tarzı uygunsuz resimleri gönderdiği ifade ediliyor. ATV’de Esra Erol’un programına katılan Necla adlı bir kadının ortaya attığı iddialar ortalığı karıştırdı. Kadınların geçirdiği buhranlı ve depresyonlu hallerini çok iyi kullandığını söyleyen sözde hocanın çok sayıda kadının mağdur edildiğini söyledi.

Kendisini astrolog, yaşam koçu ve bio enerji uzmanı olarak tanıtan İkrar Duman Orhan’ın kadınlara ‘Size günü birlik bir tutayım, sabaha kadar sizi iyileştireyim’ dediği iddia ediliyor.

Programa katılan adının açıklanmasını istemeyen kadın, İkrar Duman Orhan’ın ‘Bakım’ adı altında kadınları gece yarısı buluşmaya çağırdığını söyledi.

İkrar Duman Orhan canlı yayında!

Geçtiğimiz gün Necla Derelili’nin iddialarına karşılık yayına telefonla bağlanan İkrar Duman Orhan, bu kez stüdyoya geldi. Esra Erol’un programında hakkındaki iddialara yanıt verecek olan Orhan’ın neler söyleyeceği ise merakla beklenmeye başladı. İkrar Duman Orhan hakkında gelişmeler oldukça haberimizin detaylarına eklenecektir.

DİĞER YAZILAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

SON YAZILAR

SON YORUMLANANLAR

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.