Esra Erol Şenel Al kimdir? Yunus Kızıltaş kaç yaşında nereli, bulundular mı?

Esra Erol’da programında ülkenin farklı bölgelerinden çok farklı olaylar izleyicilerin önüne seriliyor. Şenel Al kimdir, kaç yaşında, nereli? Kaçtığı Yunus Kızıltaş kimdir? Şenel Al bulundu mu, kızının hastalığı nedir? Kanser kızını bırakıp başka adama kaçan Şenel Al nereli? Şenel Al kızı Yaren hastalığı nedir, ne kanseri?

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da programında ülke gündemine bomba gibi düşen yaşanan gerçek hayat hikayeleri canlı yayında izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Farklı konularla adından söz ettiren Esra Erol’un programında, bu kez kanser hastası kızını geride bırakarak başka bir adamla kaçtığı iddia edilen Şenel Al’ın dosyası ele alınıyor.

İzleyiciler ise Şenel Al’ın kim olduğunu ve kaçtığı adamın kim olduğunu merak ederek konuyu internette araştırmaya başladı. İşte damar kanseri kızını ve eşini bırakarak Yunus Kızıltaş isimli adamla kaçtığı iddia edilen Şenel Al olayının detayları!

Şenel Al kimdir?

Şenel Al’ın, Yunus Kızıltaş isimli adamla kaçtığı iddia ediliyor. Damar kanseri olan kızını geride bırakan Şenel Al’dan uzun zamandır haber alınamadığı öğrenildi. Yaşadıklarını anlatan Şenel Al’ın kızı Yaren Al, tedaviye babasının işi dolayısıyla götüremediğini annesinin de başka adamla ilgilendiği için götürmediğini söyledi.

Aralık 2020’de evi terk eden Şenel Al’dan o zamandan beri de haber alınamıyor. Şenel Al’ın eşi de kendisine boşanma davası açtığını söyledi. Yaren, annesinin son 10 yılda 15 adamla birlikte olduğunu iddia etti ve o adamlara para harcıyor dedi.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.