Esra Erol’da 21 Aralık Pazartesi ATV CANLI izle! Esra Erol’da 21 Aralık Pazartesi neler oldu?

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da programı hafta içi her gün yayınlanan yeni bölümleriyle sıra dışı olayları ekranlara getirmeye devam ediyor. Birbirinden farklı ve Türkiye gündemine oturan gizemli olayların anlatıldığı Esra Erol’da ATV ekranlarında yayınlanmaya ve izleyicileri ekranlarının başına kilitlemeye de devam ediyor. Esra Erol’da programında 18 Aralık Cuma günü neler oldu? Esra Erol’da 21 Aralık neler olacak? Esra Erol’da 21 Aralık Cuma CANLI ATV izle!

Esra Erol’da ATV ekranlarında Müge Anlı ile Tatlı Sert programının hemen ardından yayınlanmaya izleyicileri de ekranlarının başına kilitlemeye devam ediyor. Uzun yıllardır ATV’de yayınlanan ve sıra dışı konuları gündeme getiren Esra Erol’da programı sosyal medyada ve Türkiye’nin gündeminde de sıkça konuşuluyor. Esra Erol’da programını canlı izlemek isteyen izleyiciler de konuyu internette araştırmaya başladı. Esra Erol’da CANLI ATV izleme linki! Esra Erol’da 18 Aralık Cuma neler olmuştu? Esra Erol’da 21 ARalık Pazartesi neler olacak? İşte detaylar…

ESRA EROL’DA 18 ARALIK CUMA NELER OLDU?

Esra Erol’un sunumuyla ATV ekranında yayınlanan programda sıra dışı olaylar, savrulup giden hayatlar ve yapılan DNA testleriyle son bulan yalanlarla ses getirmeye devam ediyor. 18 Aralık Cuma günü canlı yayınlanan programda; Emine o hastanede yaşanan her şeyi itiraf edecek mi? Kendisinden 41 yaş büyük sözde hoca Adnan’a aşkını ilan etti, her sözüyle olay oldu! Merve Nur annesine hangi mesajı yolladı? Hasan ve Fatma’nın son kararı ne? 7 Nisan 2008’de dünyaya gelen kız çocuğu kime evlatlık verildi? Çocuğun satıldığı o an kimler vardı? Derya’nın eski eşi Murat tüm gerçekleri anlatacak! 10 Ekim’den beri kayıp olan Kader’i Esra Erol buldu! Kader’in son kararı ne olacak? ‘Gelinim hem evlatlarını hem torunlarını bırakıp ortadan kayboldu’ diyen babaannenin gözyaşları! “Esra Erol’da” programında yaşanan son dakika gelişmeleri ATV canlı yayın izle….

ESRA EROL’DA BUGÜN NELER OLACAK?

Son bölümde Esra Erol’da bugün; Kayınvalide Hüri Hanım’ın isyanı! 49 yaşındaki gelini Dursun, üç çocuğunu ve iki torununu bırakıp ortadan kayboldu! Emine Çaylı 7 Nisan 2008 günü Karabük’teki o hastanede yaşananları itiraf edecek mi? Anne-kız aynı adama aşık oldu! Merve Nur, kendisinden 41 yaş büyük sözde Hoca Adnan’a aşık olduğunu itiraf etti! Merve Nur’un annesine yolladığı mesaj ne? Hasan ve Fatma’nın son kararı ne olacak? 12 yıllık sır perdesi aralanıyor! 7 Nisan 2008’de dünyaya gelen kız çocuğu kime evlatlık verildi? Çocuğun satıldığı o an kimler vardı? Olayların en yakın tanığı olan Derya’nın eski kocası Murat ne anlatacak? 23 yaşındaki kızı Kader Soylu, iki çocuğunu bırakıp gitti! Kader’i Esra Erol buldu! Dün stüdyoya gelen Kader, ailesinin yanına dönecek mi? İyi seyirler dileriz.

ESRA EROL CANLI İZLE

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.