Esra Erol’da 22 Mart 2021 Pazartesi ATV Youtube Full tek parça izle

0
195

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da programı, tüm hızıyla sürüyor. Esra Erol 22 Mart Pazartesi günkü bölümünü izlemek isteyenler canlı izleme linkini internet üzerinde araştırıyor. Esra Erol 22 Mart 2021 ATV youtube tek parça tamamı izle!

ATV ekranlarının sevilen gündüz kuşağı programlarından Esra Erol’da, kayıpları bulmaya ve anlaşmazlıkları çözmeye devam ediyor. Küsleri barıştıran Esra Erol’da programını izlemek isteyen izleyiciler de izleme linkini internet üzerinden araştırıyor.

Zehra, eşi Hayati Recber’in genç kızlara mesaj attıklarını öğrendiğini, eşinin Sudan ile yaşamaya başladığını ve çocukları olduğunu söyledi. Aldatıldığını öğrendiğinde çok üzüldüğünü söyledi. Depresyonda olduğunu ve buna dayanamayacağını söyledi. Kayınpederinin onu aradığını ve onunla birlikte olduklarını söyledi.

Karısı tarafından dövüldüğünü ve onu öldürmek istediğini söyledi. Altı ay sonra eve döndüğünü ve birkaç yıl sonra Sudan’ı kaçırdığını söyledi. Kayınpederi Zehra kadın olsaydı kocasına sarılacağını söyledi.

Kızları Melike Cips satın alacağını söyledi ve sonra kayboldu. Melike’nin Hamit Arslan ile evlendiği ortaya çıktı. Annesi Melike stüdyoda daha da kötüleşti. Radyo ile ilgili kayınpeder Melik’e söyledi, ancak babamdan korktuğunu ve onu arayamayacaklarını söyledi. Melike’nin babası bir radyo röportajında ​​kızının internette koca olmayacağını söyledi.

İsmail ve Keziban’ın canlı yayını heyecanlı anlarla doluydu. Kezban, çok acı çektiğini, şiddete uğradığını ve çocuğu kendisine getirmediklerini söyledi. Beni dövdüklerini söyledi. Yayınla ilgili komşular “Keziban’ın yalan söylediğini söyledi. Esra Erol’un yaptığı soruşturmada İsmail, anketten çıkarılan gerçeği anlattı.

Esra Erol, Nurcan’ı yayına davet etti. Nurcan, anneannesine sarılmak istemediğini söyleyince babaanne, torununu çok sevdiğimi söyledi.

Nurcan, babasıyla konuşmak istemediğini söyledi. Baba Mustafa Bey ağlamaya başladı. Nurcan, bunun dördüncü kaçış olduğunu söyleyerek, kendi isteğiyle evden ayrıldı ve yanındaydı.

Dudu Hanım, Nurcan’ın babasıyla yaşamak isterse başka bir yerde ev kiralayıp kirayı ödeyeceğini söyledi. Nurcan bu teklifi kabul etmez. Dudu Hanım, dört katlı bir evi olduğu için kimsenin utanmasını istemediğini söyledi. Dudu Hanım, torununun Urfa’ya gittiğini bildiğini söyledi.

Esra Erol canlı izle

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here