Esra Erol’da Ali Biryan ve Tiktok fenomeni İlknur Biryan boşandı mı, ayrıldı mı?

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da programında 7 çocuğunu bırakarak sosyal medyada tanıştığı Eşref Temur’a kaçan Tiktok fenomeni İlknur Biryan’ın eşi Ali Biryan’dan boşanmak istediği gündeme bomba gibi düşmüştü. Tiktok fenomeni İlknur Biryan eşi Ali Biryan’dan boşandı m? Esra Erol İlknur ve Ali Biryan ayrıldı mı, boşanma davası ne oldu? işte detaylar…

ATV ekranlarında hafta içi her gün yeni bölümlerle izleyicilerin karşısına çıkan Esra Erol’dada şok bir olay gün yüzüne çıkmıştı. Samsun’da eşi ve 7 çocuğu ile birlikte yaşayan, sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanan İlknur Biryan, eşi ve 7 çocuğunu geride bırakarak Tiktok’ta tanıştığı Kayserili Eşref Temur’a kaçmıştı.

İlknur Biryan’ın eşi Ali Biryan ise Esra Erol’a çıkarak yaşadıklarını canlı yayında anlatmış ve eşinin geri dönmesini aksi takdirde de boşanmak istediği söylemişti. Daha sonra yaşanan gelişmeler ise izleyicileri adeta şoke etti.

Esra Erol’da programına katılarak canlı yayında yaşananları anlatan İlknur Biryan, kaçtığı Eşref Temur’u sevdiğini ve Ali Biryan’dan da boşanmak istediğini söyledi. Eşref Temur da İlknur’u çok sevdiğini, bir ömür bırakmayacağını ve sosyal medyayı da artık kullanmayacağını söyledi.

7 çocuğuyla ortada kalan Ali Biryan ise eşinden boşanmak için nafaka talep etti. Nafaka talebini kabul etmeyen İlknur Biryan ise iş ne kadar uzarsa uzasın hiçbir şartı kabul etmiyorum dedi. Eşref Temur’un annesi canlı yayına katılarak, gelinimin başımın üzerinde yeri var diyerek İlknur Biryan’a sahip çıktı.

Mahkemede neler yaşandı?

Ali Biryan ve İlknur Biryan, boşanmak üzere Küçükçekmece Adliyesi’ne dava açtı. Esra Erol’da yaşanan tüm gelişmeler canlı yayında izleyicilerle buluştu. İlknur Biryan ve Ali Biryan’ın boşanma davasında neler yaşandığı ise merak konusu oldu. Gelişmeler aktarıldıkça haberimiz güncellenecektir.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.