Esra Erol’da şok iddia! Eski eşini vurduğu iddia edilen Ayşe İpek kimdir?

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da Ayşe İpek, eşi Ayhan İpek’in evden kaçtığını söyleyerek eşinin geri dönmesini istedi. Esra Erol’da Ayhan İpek ve Ayşe İpek’in hikayesi, izleyiciler tarafından da merak konusu oldu. Ayşe İpek’ten korktuğunu söyleyen Ayhan İpek, tehdit aldığını eve dönmeyeceğini söyledi. Canlı yayına katılan bir izleyici, Ayşe İpek’in eski eşini çocukları ile iş birliği yaparak öldürdüğünü iddia etti. Ayşe İpek ve Ayhan İpek olayı nedir?

ATV ekranlarının gündüz kuşağı programlarından Esra Erol’da eşi evden kaçan Ayşe İpek, Ayhan İpek’in evine geri dönmesi için canlı yayına çıktı. Ayhan İpek de canlı yayına katılarak eşinin kendisini tehdit ettiğini ve koktuğu için de eve dönmek istemediğini söyledi.

Ayhan İpek’in nerede olduğu merak ediliyordu. Canlı yayına katılan Ayhan İpek, Rize İkizdere’de arkadaşının yanında olduğunu söyledi. 4 ayda 3 kez evden kaçtığını söyleyen Ayhan Bey, eşinin sürekli kendisini tehdit ettiğini ve korktuğunu söyledi.

Bu sırada canlı yayına katılan bir izleyici, Ayşe İpek’in eski eşini çocukları ile birlikte olarak öldürdüğünü, halıya sararak ormana yakmaya götürdükleri sırada yakalandıklarını iddia etti. İddialara yanıt veren Ayşe İpek, cinayetle kendisinin bir ilgisinin olmadığını ve eski eşinin çocuğunun öldürdüğünü söyledi. Azmettiricinin de kayınpederi olduğunu söyleyen Ayşe İpek, çocuğunun bu cinayetten dolayı cezaevine olduğunu söyledi.

Canlı yayına bağlanan Ayşe İpek’in köylüsü bir başka izleyici ise Ayşe İpek’in cinayette dahlinin olduğunu iddia etti. Ayşe İpek ise iddiaları yalanladı.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.