Esra Hankulu kimdir, Instagram hesabı nedir?

Son dakika gelen habere göre, Esra Hankulu isimli genç kadın ölü olarak bulundu. Esra Hankulu’nun ölüm olayında Ümitcan Uygun gözaltına alındı. Genç kadının ölmesinin ardından ise kendisi hakkında merak edilen konular internette araştırılmaya başladı. Esra Hankulu kimdir, kaç yaşında neden öldü? Esra Hankulu Instagram hesabı nedir?

Aleyna Çakır cinayetinin şüphelisi Ümitcan Uygun, bu kez Esra Hankulu isimli genç kadının ölüm olayı nedeniyle gündeme geldi ve gözaltına alındı. Esra Hankulu ile Ümitcan Uygun’un geceyi beraber geçirdiği ve ikilinin sevgili olduğu iddia edildi.

Talihsiz kadın, evinde ölü olarak bulundu. Yaşanan olay, sosyal medyada da geniş yankı uyandırdı. Twitter’a da bomba gibi düşen Esra Hankulu’nun ölümünün ardından detaylar internette araştırılmaya başladı. İşte merak edilen olayın ayrıntıları!

Esra Hankulu kimdir? Ne iş yapıyor? İnstagram adresi ne?

Esra Hankulu isimli kadın 25 yaşında ve Ankara’da yaşamaktaydı. Ne iş yaptığına dair herhangi bir bilgi paylaşılmadı. Esra Hankulu’nun instagram hesabında sadece arkadaşları yer alıyor. 25 yaşında vefat eden Esra Hankulu ölümü tüm Türkiye yasa boğdu. Esra Hankulu Çankırılı olduğu öğrenildi.

Aleyna Çakır ismiyle bilinen Aleyna Çakır olarak bilinen Sema Esen’in ölümü nedeniyle gözaltına alınan ve 15 gün sonra serbest bırakılan Ümit Can Uygun olayla ilgili gözaltına alındı ve adli işlemler sürüyor.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.