Eti Personel Alımı ve İş İlanları 2020

Eti personel alımı için iş ilanları yayınladı. Eti iş ilanları için adaylar firmanın kariyer adresine haberimiz üzerinden ulaşarak Eti’ye iş başvurusunda bulunabilirler. Gıda sektöründe kariyer yapmak ve iş sahibi olmak isteyen adaylar Eti iş ilanlarından yararlanarak başvuru aşamasına geçiş sağlayabilirler. Eti’de yer alan açık kadrolar nedir?

Eti Personel Alımı Açık Kadrolar

Eti kariyer sayfası üzerinden güncel açık kadrolarını yayınlamıştır. Bu kapsamda Eti personel alımı kadroları ise; Kalite güvence teknisyeni, güvenlik görevlisi, mekanik bakım teknisyeni, süreç mühendisi ve mekanik tesisat bakım teknisyeni gibi kadrolar için personel alımı ilanları yayınlamıştır. Peki Eti iş ilanları sayfasına nereden ulaşılır?

Eti İş İlanları

Adaylar Eti iş ilanları için aşağıda verilmiş Eti kariyer adresini kullanarak incelemelerini gerçekleştirebilirler. Eti iş başvurusu işlemleri de yine aynı Eti kariyer adresi üzerinden gerçekleştirilecek olup üye girişi veya üye kayıt işlemlerinin ardından Eti’ye iş başvurusunda bulunabileceksiniz.

www.kariyer.net/firma-profil/eti-sirketler-grubu-2539-16905

Eti Çalışma Şartları, Saatleri Nedir?

Eti firmasında görev almak isteyenler çalışma şart ve saatlerini merak ediyor olabilir. Eti resmi bilgileri olarak beyaz yakalı personellerin çalışma günü 5 gün olup saatleri 08:00 ile 18:00 olarak belirtilmiştir.

Mavi yakalı çalışan personel için çalışma günü 6 gün olarak belirtilmiştir ve vardiyalı sistem uygulanmaktadır. Vardiya 06:45-14:45, 14:45-22:45, 22:45 – 06:45 olarak belirtilmiştir. Yemek ve servis olanağının bulunduğu da bildirilmiştir.

Eti Yıllık İzin Bilgisi Nedir?

Eti’de yıllık izin politikası da belirtilmiş olup Eti’de yer alan personelin kıdemine göre yıllık izin süreleri de belirtilmiştir. Bu kapsamda 1-5 yıl kıdem 14 gün, 5-15 yıl kıdem 20 gün, 15 yıl üstü kıdem 26 gün olarak belirtilmiştir.

Eti Hakkında

Gıda sektöründe uzun yıllardır hizmet sunmakta olan Eti 7 binden fazla personeli ile müşterilerine hizmet sunmaya devam etmektedir. Türkiye’nin 72 ilinde faaliyetlerini sürdürmekte olan Eti gıda bu çalışmalarını sürdürebilmek için Eti kariyer adresinden iş ilanları da yayınlamaktadır. Eti bünyesinde yer edinmek isteyen adaylar ve gıda sektöründe kariyer fırsatı elde etmek isteyenler Eti gıda bünyesine katılabilirler.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.