Exxen ne zaman açılacak, ne zaman başlıyor, Exxen abonelik, üyelik ücretleri ne kadar?

Ünlü medya patronu Acun Ilıcalı’nıın sahibi olduğu Exxen platformunun ne zaman açılacağı ve yayınlara başlayacağı büyük merak konusu oldu. Sabırsızlıkla Exxen platformunu bekleyenler de detaylı bilgileri internette araştırmaya başladı. Exxen platformu ne zaman açılacak, Exxen abonelik ücretleri ne kadar olacak? Exxen’de hangi programlar var? işte detaylar…

Ünlü medya patronu TV 8 televizyonunun sahibi Acun Ilıcalı, medya dünyasının yeni trendi dijital platforma da el attı. Exxen adıyla sektöre girmeye hazırlanan Ilıcalı, platformun içeriği hakkında ara ara açıklamalarda bulunmaya ve duyurular yapmaya devam ediyor. Exxen platformunun ne zaman açılacağı, üyelik ücretleri ve içeriği de bir hayli merak konusu oldu. Konuyla ilgili araştırmalar yapanlar, Exxen platformu hakkında detaylı bilgilere erişmeye çalışıyor.

EXXEN NE ZAMAN AÇILIYOR?

Exxen platformunun açılacağı gün, büyük merak konusu olurken konuyla alakalı ilk paylaşım yine Acun Ilıcalı’nın kendisinden geldi. Sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunan Ilıcalı, Exxen’in 1 Ocak 2021 tarihinde yayın hayatına başlayacağını duyurdu.

EXXEN ABONELİK ÜCRETLERİ NE KADAR?

Exxen abonelik ücretleri de platforma şimdiden abone olmak isteyenler tarafından araştırılıyor. Exxen’in abonelik ücretleri konusunda net rakamlar olmasa da Acun Ilıcalı rakamların herkesin abone olabileceği düzeyde uygun fiyatlı olacağını açıkladı.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.