Ana SayfaUncategorizedExxen Ölüm Zamanı dizisi konusu nedir, oyuncuları kim, dizi ne zaman başlıyor?

Exxen Ölüm Zamanı dizisi konusu nedir, oyuncuları kim, dizi ne zaman başlıyor?

Exxen dijital içerik platformunda yayınlanacak olan Ölüm Zamanı dizisi, izleyiciler tarafından merakla araştırılamaya başladı. Ölüm Zamanı dizisi konusu nedir? Exxen Ölüm Zamanı oyuncuları kimdir? Ölüm Zamanı Exxen’de ne zaman başlıyor, ilk bölüm ne zaman?

Acun Ilıcalı’nın dijital içerik platformu Exxen’de yayınlanan dizi ve program gibi içerikler, izleyiciler tarafından merak ediliyor ve araştırılıyor. Exxen platformuna üye olanlardan ziyade, üye olmayanlar da platformda bulunan dizileri merak ediyor.

Yakında başlayacak olan dizilerden biri de konusu ile dikkatleri üzerine çeken Ölüm Zamanı dizisi. Ölüm Zamanı dizisini merak edenler, dizinin konusunu ve oyuncu kadrosunu internet üzerinde araştırmaya başladı. Merak edilen konulardan biri de şüphesiz, dizinin ilk bölüm tarihi. Merakla beklenen Ölüm Zamanı dizisi hakkında detaylar haberimizde!

Ölüm Zamanı konusu nedir?

Exxen’de yayınlanacak olan Ölüm Zamanı dizisinde, Dört arkadaş birlikte kamp yapmak için yola çıkarlar. Yol boyunca, onları karavanlı birinin takip ettiğini fark edip huzursuz olurlar ama aldırmazlar. Ta ki içlerinden biri sabah üstü başı kan içinde uyanana dek… Komiser Cevat’ın işin içine girmesiyle, işler daha da karışık bir hal alacak. Ölüm Zamanı, çok yakında…

Ölüm Zamanı dizisi oyuncuları kimdir?

  • Mert Yazıcıoğlu
  • Ahmet Mümtaz Taylan
  • Nilsu Berfin Aktaş
  • Mert Ramazan Demir
  • Ece Yaşar
  • İdris Nebi Taşkan

Ölüm Zamanı ne zaman başlıyor?

Exxen Platformu’nda yayınlanacak olan Ölüm Zamanı dizisinin kesin yayın tarihi henüz netlik kazanmadı. Dizinin, Mart ayı içerisinde ilk bölümü ile Exxen’de yayınlanması bekleniyor.

 

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
DİĞER YAZILAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

SON YAZILAR

SON YORUMLANANLAR

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.