Exxen televizyondan nasıl izlenir? Exxen’e nasıl üye olunur? Ücreti ne kadar?

Exxen nasıl üye olunur? Exxen’e nereden üye olunur? Exxen nasıl izlenir? Exxen ücreti ne kadar? Exxen televizyondan izlenir mi?

0
236

Acun Ilıcalı’nın kurduğu yeni dijital platform Exxen, yayın hayatına başladı. 1 Ocak 2021 yılında yayına başlayan ve 7 günlük ücretsiz kullanma süresi ile uygun fiyatı ile dikkatleri çeken Exxen’e nasıl üye olunacağını merak edenler, konuyu internette araştırıyor. Exxen nasıl üye olunur? Exxen’e nereden üye olunur? Exxen nasıl izlenir? Exxen ücreti ne kadar? Exxen televizyondan izlenir mi? İşte detaylar…

Acun Iıcalı’nın merakla beklenen dijital platformu Exxen, 1 Ocak 2021 tarihi itibariyle yayın hayatına başladı. Exxen’in yayın hayatına başlamasıyla birlikte platforma nasıl üye olacağını araştıranlar için detayları haberimizde derledik Exxen’i televizyonda izlemek mümkün mü? Exxen televizyonda nasıl izlenir? Exxen abonelik ücretleri kaç TL?

EXXEN NASIL İZLENİR?

Türkiye’nin dijital platformu Exxen Apple Store’da Exxen yazıp aratılarak mobil cihaza indirilebilir. Google Play Store’da ise henüz yer almıyor.

Exxen uygulamasını bilgisayardan izlerken TV’ye HDMI kablosu ile bağlantı aracılığıyla izlenebiliyor.

EXXEN ÜCRETİ NE KADAR?

Exxen’de reklamlı olarak yayınlanan içerikler için aylık 9.90 TL ücret gerekiyor. Reklamsız üyelikte ise aylık 19.90 TL ücreti var. Yıllık olarak reklamlı içerik ise 99.90 TL. Yıllık reklamsız üyelik ise 199.90 TL.

EXXEN ÜYELİK NASIL YAPILIR?

Exxen’e üye olmak için bilgisayarınızdan www.exxen.com.tr adresini ziyaret ederek yeni hesapl oluşturabilirsiniz.

EXXEN TELEVİZYONDA NASIL İZLENİR?

Exxen’i televizyondan izlemek için şu an bir uygulama henüz yok. Exxen’i televizyonda izlemek için android ya da smart tvler’den bir tarayıcıya ihtiyacınız var. Exxen platformunu televizyonunuzda yer alan tarayıcı sayesinde izleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here