Exxen tv8 yeni Sihirli Annem Eda (Tara Mcmillan) kimdir? Gerçek adı ne, nereli?

Sihirli Annem yeni versiyonunda Eda karakterini canlandıran oyuncu kimdir? Sihirli Annem Exxen tv8 yeni Eda kimdir? Gerçek adı ne? Nereli, kaç yaşında?

0
270

Exxen platformunda yayınlanmaya başlayan yeni versiyon Sihirli Annem dizisi, bambaşka oyuncularla dizi severlerin karşısına çıkmaya başladı. Acun Ilıcalı’nın hayali olan dijital platform Exxen, 1 Ocak 2021 tarihinde yayın hayatına başlamıştı. Öte yandan ünlü medya patronu Acun Ilıcalı, kızı Melisa seviyor diye Kanal D ekranlarında 2000’li yıllarda yayınlanan Sihirli Annem dizisini Exxen için yeniden çekmiş ve izleyicilerle buluşturmuştu. Sihirli Annem dizisi her ne kadar genel kitle tarafından beğenilmese de bazı oyuncular da dikkat çeken isimler oldu. Sihirli Annem dizisinin eski versiyonunda merhum oyuncu Defne Joy Foster’ın canlandırdığı Eda karakterine hayat veren oyuncunun gerçek ismi ve kim olduğu da merak edilenler arasındaki yerini aldı. Sihirli Annem yeni versiyonunda Eda karakterini canlandıran oyuncu kimdir? Sihirli Annem Exxen tv8 yeni Eda kimdir? Gerçek adı ne? Nereli, kaç yaşında? işte detaylar…

YENİ VERSİYON SİHİRLİ ANNEM’DE EDA KARAKTERİNİ CANLANDIRAN OYUNCU KİMDİR?

Sihirli Annem dizisinin Exxen ve tv8’de yayınlanan yeni versiyonunda Eda karakterini canlandıran oyuncu, Tara Mcmillan’dır.

TARA MCMILLAN KİMDİR?

Sihirli Annem’de canlandırdığı Eda rolüyle dikkatleri çeken Tara Mcmillan genç tiyatro oyuncusudur. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarında eğitim görenTara Mcmillan Unit Talent Menajerliğin oyuncusudur. Tara Mcmillan Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarından 2019 da mezun olmuştur ve 2 yıl tiyatro sahnelerinde yer almıştır. Tara Mcmillan ilk dizi deneyimini Exxen Sihirli Annem dizisinde gerçekleştirecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here