Fenomen Nihal Candan, ayna karşısında bornozlu fotoğraflarıyla mest etti!

Son zamanlarda magazin dünyasının en çok konuşulan isimlerinden biri olan Nihal Candan, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflarla takipçilerinin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Ayna karşısında bornozlu pozlar veren Candan’ın fotoğraflarına, kısa süre içerisinde adeta beğeni yağdı! Nihal Candan’ın bornozlu fotoğrafları takipçileri tarafından ‘cesur pozlar’ olarak yorumlandı.

Katıldığı yarışmalarla yıldızı parlayan Nihal Candan, kaldığı otelin banyosunda bornozla cüretkar pozlar verdi. Pozlarında açıldıkça açılan Candan’ın paylaşımına beğeni yağdı.

Yıllar önce yayınlanan İşte Benim Stilim yarışmasıyla adını duyuran ve sonrasında Survivor’a katılan Nihal Candan her paylaşımıyla olay olmaya devam ediyor. Şimdiler otelde kalan Candan, aktif olarak kullandığı Instagram hesabından birbirinden cesur pozlarını yayınladı.

AÇILDIKÇA AÇILDI

Kilo alıp verdiği için deforme olan göğüslerine silikon taktıran Candan, bornozla ayna karşısında poz verdi. Genç isim verdiği göğüs dekolteli pozlarında açıldıkça açıldı. Ünlü ismin cesur paylaşımları kısa sürede sosyal medyayı kasıp kavururken paylaşımına yorum ve beğeni yağdı.

İşte Nihal Candan’ın cüretkar pozları…

 

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.