Fetullah Gülen (FETÖ) koronavirüse mi yakalandı, felç mi oldu?

Hürriyet Yazarı Nedim Şener, FETÖ Terör Örgütü ele başı Fetullah Gülen’in koronavirüse yakalanarak felç olduğunu ve vücudunun bir kısmını kullanamadığını yazdı. Bunun üzerine vatandaşlar, bu haberin doğruluğunu araştırmak için soluğu internette aldı. Fetullah Gülen (FETÖ) koronavirüse mi yakalandı, FETÖ felç mi oldu? İşte detaylar…

Son zamanlarda tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını Avrupa’nın birçok ülkesi olmak üzere dünyanın çeşitli ülkelerinde de etkisini artırarak sürdürmeye devam ediyor. Bu etkinin sürdüğü ülkelerden biri de şüphesiz ki Amerika Birleşik Devletleri. ABD’nin Pensilvanya eyaletinde yaşayan Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) ele başı Fetullah Gülen’in de koronavirüse yakalandığı iddia edildi. İddianın sahibi Nedim Şener, FETÖ ele başı Fetullah Gülen’in koronavirüse yakalandığını ve bunun sonucunda da felç geçirdiğini yazdı. Şener ayrıca, FETÖ Ele Başı Fetullah Gülen’in felç sonucunda vücudunun bir kısmını da kullanamadığını aktardı. Haberi alan vatandaşlar da konuyu internette araştırıyor. Son zamanlarda internette Fetullah Gülen koronavirüse mi yakalandı, Feto felç mi geçirdi? Gibi araştırmalar yapmaya başladı. İşte Nedim Şener’in kaleme aldığı yazının detayları…

NEDİM ŞENER NE YAZDI?

Hürriyet gazetesi yazarı Nedim Şener, ‘Mağaraya değil tedaviye çekilmiş’ başlıklı bugünkü yazısında FETÖ lideri Fethullah Gülen’in koronavirüs geçirdiğini ve kısmi felç olduğunu açıkladı.

“Ortaya çıkan son bilgiler FETÖ elebaşının, çok yakınındaki kişilerden aldığı koronavirüs hastalığını atlattığı yönünde” diyen Şener, örgüt içerisindeki tartışmaları hatırlatarak ‘Gülen’in ölümünden sonra FETÖ’nün parçalanacağını’ yazdı.

Şener yazısında şunları söyledi:

“Ortaya çıkan son bilgiler FETÖ elebaşının, çok yakınındaki kişilerden aldığı koronavirüs hastalığını atlattığı yönünde. Ancak şeker, tansiyon gibi kronik hastalıkları yanında daha önce kalp ameliyatı geçiren ve stent takılan FETÖ elebaşı Gülen’in kalp ritminin ciddi biçimde bozulduğu öğrenildi. Doktorları, vücudunun sağ kol ve bacağında kısmı felç geçiren FETÖ elebaşına ilaç ve fizik tedavi önerdi. Yanındakilere, böylece iyileşebileceği söylendi. Ayrıca stresten mutlaka uzak kalması gerektiği tavsiye edildi. FETÖ elebaşının yanındaki yöneticiler bu durumu örgüt tabanı üzerinde kullanmaktan gecikmediler.

‘Örgüt mensuplarından dua etmeleri istendi’

Örgüt tabanına, ‘Türkiye’deki sıkıntılardan dolayı hocamız Fethullah Gülen çok ciddi şekilde rahatsızlandı’ şeklinde mesaj göndererek, örgüt mensuplarından dua etmeleri istendi.

Örgüt üyelerinin sosyal medyadaki tartışmalarına da yansıyan bilgilere göre FETÖ yapılanmasının, elebaşının ölümü ile parçalara ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor. FETÖ elebaşının koronavirüse yakalanması ve hastalık seyrini ağır geçirmesi, ardından felç olması sıkıntıların su üstüne çıkmasına neden oldu. Bunların başında maddi problemler geliyor.

FETÖ yönetiminin ilk kez, örgüt elebaşına yakın isimlere her ay verdiği maaşı ödeyemediği bildiriliyor.”

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.