Ana SayfaGündemFeyza Nur Saydam kimdir? Feyza Nur Saydam öldürüldü mü, ne oldu?

Feyza Nur Saydam kimdir? Feyza Nur Saydam öldürüldü mü, ne oldu?

Sosyal medyaya feyzayaneoldu etiketi gündeme bomba gibi düştü. Feyza Nur Saydam, 4 ay önce attığı twitte, “Bana bir şey olursa hakkımı arayın. Ben intihar etmem, öldüysem biri öldürmüştür” demişti. 17 yaşındaki genç kızın, 7. Kattan düşerek ölmesi sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü. Feyza Nur Saydam kimdir? Feyza Nur Saydam’a ne oldu? Feyza Nur Saydam intihar mı etti? Feyza Nur Saydam öldürüldü mü? Feyza Nur Saydam kaç yaşında, nereli? İşte detaylar…

Feyza Nur Saydam’ın 7. Kattan düşerek ölmesi haberi, sosyal medyayı ayağa kaldırdı. Sosyal medyanın gündemine oturan genç kızın aylar önce attığı twit, şüpheli ölüm olarak nitelendirildi. Feyza Nur Saydam, Gaziantep’te dün gece 7’nci kattaki evinin balkonundan düşerek hayatını kaybetti. Genç kız 17 Ağustos 2020 tarihinde attığı twitte, “Ben bir yerden aşağı atlamam, Allah korkum var benim ama biri atmıştır. Bir gün hashtaglerden biri olursam bulunacak kılıfların hiçbirini yapmam, hakkımı arayın” ifadelerini kullanmıştı. Feyza Nur Saydam’ın bu ifadeleri, olayın şüpheli bir hal almasına neden oldu. Sosyal medyada, Feyza Nur Saydam hakkında binlerce gönderi paylaşıldı!

 

FEYZA NUR SAYDAM’A NE OLDU?

Gaziantep’e bağlı İbrahimli Atatürk Mahallesi’ndeki Camcıoğlu sitesinde dün gece saatlerinde meydana gelen olayda, Feyza Nur Saydam (17) isimli genç kız, 7’nci kattaki evinin balkonundan düşerek hayatını kaybetti. İhbar üzerine olay yerine sevk edilen polis ekipleri tarafından geniş çaplı soruşturma başlatıldı. “Bana bir gün ulaşılamazsa kaçmamışımdır kaybedilmişimdir, ben bir yerden aşağı atlamam Allah korkum var benim ama biri atmıştır, uyuşturucu kullanmam zorla verilmiştir. Bir gün hashtaglerden biri olursam bulunacak kılıfların hiçbirini yapmam, hakkımı arayın” ifadelerini kullandığı ortaya çıktı.

FEYZANUR SAYDAM KİMDİR, KAÇ YAŞINDA, NERELİ?

Gaziantep ilinde yaşayan 17 yaşındaki Feyza Nur Saydam, İbrahim Atatürk Mahallesi Camcıoğlu Sitesi’nin 7. katından düşerek can verdi. Ancak Feyza Nur Saydam ölümünden önce yazdıkları akıllara bunun bir cinayet olabileceğini getirdi. Sosyal medya kullanıcıları Feyza Nur Saydam’ın cinayet şüphesi üzerinde duruyor. Kaynak: Feyza Nur Saydam kimdir, kaç yaşında, nereli? Feyza Nur Saydam neden öldü?

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
DİĞER YAZILAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

SON YAZILAR

SON YORUMLANANLAR

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.