Home Gündem Fırat Delikanlı kimdir, tutuklandı mı? Fırat Delikanlı neden Twitter gündeminde, ne oldu?

Fırat Delikanlı kimdir, tutuklandı mı? Fırat Delikanlı neden Twitter gündeminde, ne oldu?

0
188

Sosyal paylaşım sitesi Twitter’da #FıratDelikanlıTutuklansın etiketi, gündemin ana maddesi oldu. Fırat Delikanlı olayını bilmeyenler ise konuyu internette araştırmaya başladı. Fırat Delikanlı kimdir, kaç yaşında, nereli? Fırat Delikanlı olayı nedir, ne oldu? Fırat Delikanlı’nın neden tutuklanması isteniyor?

Türkiye’de meydana gelen birçok konu anında Twitter’a düşmeye devam ediyor. Twitter gündeminde bugün, #FıratDelikanlıTutuklansın etiketi gündemde geniş yankı buldu. Fırat Delikanlı isim şahıs hakkında tutuklanması yönünde etiket açıldı ve etkisi de çığ gibi büyümeye devam ediyor.

Bazı sosyal medya kullanıcıları da Twitter’da gördükleri etiketin neden açıldığını merak edip araştırmaya başladı. Fırat Delikanlı ismin neden tutuklanması istendiği akıllarda soru işaretleri bırakmaya da devam ediyor. Olayın ne olduğu, Fırat Delikanlı isimli şahsın ne yaptığı ve neden böyle bir etikete binlerce insanın destek verdiği araştırılıyor. İşte detaylar haberimizde…

Fırat Delikanlı kimdir?

Fırat Delikanlı isimli şahsın, eşcinsel ve işitme engelli olduğu bilinen bir kişiye, şiddet uyguladığı görüntüler, sosyal medyada adeta infial yarattı. Kendi Instagram hesabından şiddet görüntülerini paylaşan Fırat Delikanlı hakkında tepkiler de çığ gibi büyüdü ve Twitter’da tutuklanması adına etiket açıldı. Binlerce insan olaya tepkisini gösterdi.

Fırat Delikanlı tutuklandı mı?

Fırat Delikanlı isimli şahsın, şiddet içeren görüntülerin ardından tutuklanması istendi. Ancak konu ile ilgili yaşanan gelişmelerin ardından tutuklanıp tutuklanmadığı merak konusu olsa da Fırat Delikanlı’nın akıbeti henüz net değil.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.