FOX dizisi Zümrüdüanka’nın final tarihi belli oldu! Zümrüdüanka final mi yapıyor, bitiyor mu? Zümrüdüanka ne zaman bitiyor?

FOX TV ekranlarının sevilen dizilerinden biri olan Zümrüdüanka sevenlerini üzecek bir karara imza attı! Dizi, final kararını açıkladı. Zümrüdüanka dizisinin final yapacağı uzun süredir konuşuluyordu. Ancak dizinin hangi bölümle final yapacağı ve ekranlara ne zaman veda edeceği henüz belli değildi. Zümrüdüanka’nın final tarihi de belli oldu. İşte Fox TV’nin sevilen dizisi Zümrüdüanka’nın final yapacağı bölüm ve tarih!

FOX TV ekranlarının sevilen dizileri ekranlara birer birer veda etmeye başladı. Aslında sadece FOX’ta da televizyon kanallarında yayınlanan birçok dizi, henüz yeni diziler olmasına rağmen final yaptı ya da yapma kararı aldı. Bu karara son olarak Zümrüdüanka dizisi de eklendi. Dizinin severlerini üzecek olan haberimizde, Zümrüdüanka’nın final bölümünü ve tarihini sizlerle paylaşacağız. Dizi, ne zaman son bulacak? Zümrüdüanka dizisi ne zaman final yapacak? Gibi araştırmalar da sıkça yapılıyordu! İşte Dizinin final tarihi ve kaçıncı bölümle ekranlara veda edeceğinin bilgisi detaylar haberimizde…

ZÜMRÜDÜANKA NE ZAMAN FİNAL YAPACAK?

Fox TV ekranlarının sevilen dizisi Zümrüdüanka, 26. Bölümle ekranlara veda edecek ve final yapacak! Zümrüdüanka dizisinin sevenleri üzecek olan 26. Bölüm final bölümü olacak! Zümrüdüanka dizisi, eğer yayın tarihlerinde bir aksama olmazsa 7 Ocak 2021 tarihinde yayınlanacak olan 26. Bölümle izleyicilerine elveda diyecek!

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.