FOX TV Kefaret yayın günü değişti! Kefaret yeni bölümler ne zaman, hangi gün?

FOX TV ekranlarında Pazar akşamları yayınlanan yeni bölümleri ile izleyicilerin karşısına çıkan Kefaret dizisinin yayın günü değişti. FOX TV tarafından alınan karar kamuoyuna duyuruldu. Peki, Kefaret yeni bölümler ne zaman? Kefaret hangi gün yayınlanacak? İşte detaylar…

Yapımını 25 Film’in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Mesude Erarslan’ın oturduğu ve senaryosunu Mahinur Ergun ile Melih Çam’ın kaleme aldığı, FOX’un beğeniyle takip edilen “Kefaret” dizisinin yayın günü değişti. Pazar akşamları yayınlanan dizinin yeni bölümleri artık başka bir güne alındı. İzleyiciler ise Kefaret’in yeni bölümlerinin hangi gün yayınlanacağını merakla araştırmaya başladı.

Başrollerini Nurgül Yeşilçay, Mert Fırat ve Yurdaer Okur’un paylaştığı “Kefaret”, 1 Temmuz Perşembe itibarıyla her perşembe FOX izleyicisiyle buluşacak.

Özge Özacar, Mine Kılıç, Ayşegül Cengiz, Ayşe Tunaboylu, Yusuf Atala, Hakan Yufkacıgil, Ayberk Aladar, Eylem Tanrıver, Ecem Gümüşsu, Ezgi Dinçer, Öykü Naz Altay, Ayhan Kızılsu, Lavinya Ünlüer, Göktan Oktay Göztepe, Şenay Dede ve Bahar Ece Yılmaz gibi birbirinden başarılı oyuncuların da yer aldığı dizinin 32. bölüm tanıtımı yayınlandı.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.